دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

کار سختی مقابل راه یاب داریم/ تیم جوانی هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، در پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم سپیدار مازندارن بدون پیروزی در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار دارد و این هفته در یک بازی سخت به مصاف تیم راه یاب ملل سنندج، تیم رده چهارمی جدول رده بندی خواهد رفت.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپیدار مازندران در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره نتایج کسب شده تیمیش تا پایان هفته پنجم گفت: شرایط بسیار سخت و دشواری را در رقابت‌های لیگ برتر داریم، با توجه  به نخستین حضورمان در رقابت‌ها با حریفان قدرتمندی مواجه می‌شویم که چندین دوره در مسابقات حضور دارند و بازیکنان با تجربه خوبی در اختیار دارند.

سارا آذری در ادامه افزود: ترکیب تیم ما بازیکنان جوان است که حدود ۹۰ درصد آنها بازیکنان بومی هستند. سایر بازیکنان غیر بومی نیز خود را با شرایط مالی تیم سازگار کرده اند. در واقع تیم ما از پتانسیلی که دارد استفاده می کند.

وی درباره عدم کسب پیروزی تا پایان هفته پنجم گفت: متاسفانه موفق نشدیم پیروزی کسب کنیم اما عملکرد بازیکنان از بازی نخست تا بازی پنجم بسیار متفاوت بوده و روند رو به رشدی داشته اند. عدم تجربه و استرس بازیکنان در بازی آنها تاثیر داشته است و  پس از دریافت گل در مسابقه بازیکنان هماهنگی خود را از دست می دهند. رفته رفته شرایط بازی تیم بهتر خواهد شد. مقابل تیم های ملوان و ایلام بازی قابل قبولی داشتیم. به هر حال تیم و باشگاه جوانی داریم که برای کسب نتییجه نیاز به زمان دارد.

آذری تاکید کرد: امیدوارم به زودی در کسب امتیاز نیز موفق عمل کنیم. هفته ششم رقابت ها با تیم راه یاب ملل دیدار خواهیم داشت. این تیم سرمربی  تیم ملی نوجوانان  و بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارد که  برای کسب مقام در رقابت‌های لیگ آمده است. بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت، مخصوصا که راه یاب هفته پیش مقابل ملوان شکست خورده و برای کسب ۳ امتیاز به زمین خواهد آمد و این کار ما  را دو چندان سخت تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *