یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

کار سختی درلیگ برتر ایران دارم/برنامه ریزی۴بازی تدارکاتی در ترکیه

به گزارش “ورزش تایمز”، اولین نشست خبری جان توشاک سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ظهر امروز شنبه برگزار شد.

وی گفت: حضور در تبریز افتخاری برایم است. برای موفقیت تراکتورسازی تمام تلاشم را می کنم.

وی سپس با بیان اینکه این تجربه جدیدی نیست که شناختی از بازیکنان تراکتورسازی ندارم، گفت: زمان زیادی به پیشنهاد تراکتور فکر می‌کردم و همیشه با تجربه‌های جدیدی روبه رو شده‌ام. این یک تجربه خیلی جدید برای من است و امیدوارم که یک کار موفقی برای من باشد.

توشاک سپس گفت: وقتی به بشیکتاش رفتم هم وضعیت همین طور بود، می دانم کار سختی داریم. برای موفقیت در تبریز تلاش می کنم.

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین گفت: ما به زمان نیاز داریم تا با جو موجود سازگار شویم، تنها چهار روز است من با این باشگاه کار می‌کنم و باید همه بازیکنان را بشناسم.

وی سپس با اشاره به اینکه نیازمند بازیکنان باتجربه و قوی هستم، ادامه داد: چند بازیکن خیلی خوب در این چند روز کار کردند و برای فردا به آنها استراحت دادیم.

توشاک در خصوص برنامه آماده سازی تیمش نیز گفت: فردا صبح آخرین تمرین تیمم را برگزار می کنیم و سپس به ترکیه خواهیم رفت و دو هفته در آنجا اردویی را برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در ترکیه تیمش چهار بازی تدارکاتی انجام می دهد، گفت: باید بازیکنان و همه مجموعه تیم تلاش کنند تا تراکتورسازی موفق شود.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص جو هواداران این تیم نیز گفت: در روز استقبال از من در فرودگاه که عالی بودند. تعداد زیادی از هواداران به فرودگاه آمدند و مرا تشویق کردند. در تمرینات نیز حاضر می شوند و از ما حمایت می کنند. این جو در رئال مادرید نیز وجود نداشته و ندارد.

ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *