دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

پیروزی پرسپولیس برابر پدیده در نیمه اول/ آقای گل با گل شروع کرد

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته نخست هجدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه امروز پنجشنبه با دیدار تیم های پدیده و پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا مشهد آغاز شد که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر تیم تهرانی به پایان رسید. علی علیپور(۸ – پنالتی) برای پرسپولیس گل زد.

شروع بازی با حملات احساسی دو تیم همراه بود که سرعت گردش توپ را افزایش داده بود. با این حال اولین خطر جدی را تیم میزبان روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که ضربه بازیکنان این تیم را رادوشوویچ دروازه بان پرسپولیس با پا برگرداند. 

بعد از این حمله پرسپولیسی ها سعی کردند از زیر فشار دقایق ابتدایی میزبان خارج شود.  در دقیقه ۷ حرکت سیامک نعمتی درون محوطه جریمه با اعلام خطای پنالتی توسط داور مسابقه همراه شد. این ضربه را علی علیپور در دقیقه ۸ به نخستین گل پرسپولیس در فصل هجدهم لیگ برتر تبدیل کرد.

در ادامه دو تیم فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتند و هر چند موقعیت هایی را روی دروازه همدیگر ایجاد کردند اما نتوانستند دروازه ها را به طور جدی تهدید کنند. در دقایق پایانی نیمه اول پدیده فشارش روی دروازه تیم تهرانی را بیشتر کرد تا شاید گل خورده را جبران کند اما بازیکنان این تیم در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *