یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

وقتی تراکتورسازی مدعی شد/ برتری قابل توجه تقوی نسبت به توشاک

به گزارش “ورزش تایمز”، روزی که جان توشاک سرمربی سابق تراکتورسازان تبریز را ترک کرد، ۶ هفته از لیگ برتر گذشته بود و سرخ پوشان با ۲ پیروزی، ۳ مساوی، یک شکست، ۶ گل زده و ۷ گل خورده در رده هفتم جدول قرار داشتند. توشاک با تراکتورسازی ۹ امتیاز در ۶ بازی گرفت تا با معدل ۱/۵ امتیاز به ازای هر بازی (۵۰ درصد امتیازات) تبریز را ترک کند.

محمد تقوی بلافاصله بعد از توشاک هدایت این تیم را بر عهده گرفت و کارش را با یک مساوی خارج از خانه مقابل تیم مدعی پدیده در هفته هفتم آغاز کرد. آنها در هفته هشتم به بهترین پیروزی این فصل خود با تقوی رسیدند و میهمان شان استقلال خوزستان را با ۶ گل در تبریز در هم کوبیدند.

تقوی تنها شکست خود با تراکتورسازی را در هفته نهم پذیرفت و در آبادان با نتیجه ۲ بر یک مغلوب صنعت شد. پیروزی بر سپیدرود، پیروزی بر پیکان، پیروزی بر ذوب آهن، توقف برابر پرسپولیس و پیروزی بر پارس جم دیگر نتایج تقوی روی نیمکت تراکتورسازی بود.

تقوی هشتمین تجربه سرمربیگری تراکتورسازی را هم پشت سر گذاشت تا کارنامه وی شامل ۵ پیروزی، ۲ مساوی و یک شکست باشد. تراکتورسازی با هدایت تقوی در ۸ بازی ۱۶ گل زده، ۵ گل خورده و ۱۷ امتیاز دارد.

تراکتورسازی با تقوی به ازای هر بازی ۲ گل زده و ۰/۶ گل خورده دارد در حالی که همین تیم با توشاک به ازای هر بازی یک گل زده و ۱/۱ گل خورده داشت.

تقوی به طور متوسط ۲/۱ امتیاز به ازای هر بازی گرفته و مقایسه عملکرد وی با توشاک نشان از برتری بی چون و چرای سرمربی فعلی تراکتورسازان دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *