سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

هواداران ما را تنها نگذارند/به تیمم اعتماد دارم

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا منصوریان عصد دوشنبه در نشست خبری پیش از رویارویی تیمش در برابر تیم نساجی مازندران در نخستین هفته نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: ما دو ماه فرصت داشتیم تیم خود را آماده کنیم و بیست روز زودتر از دیگر تیم ها تمرینات خود را شروع کردیم چرا که از نظر فنی از دیگر تیم‌ها عقب تر بودیم و جایگاه‌مان در جدول حکم می‌کرد که  زودتر کار را شروع کنیم.

وی پیرامون دیدار ذوب‌آهن و نساجی اضافه کرد: بازی فردا بازی سختی است، هرچند شناختی از تیم نساجی مجید جلالی نداریم و مطمئنا تفکرات جلالی با نکونام متفاوت است ولی در مجموع امیدواریم که فردا بتوانیم با تلاش بازیکنان سه امتیاز بازی را کسب کنیم. 

سرمربی ذوب‌آهن پیرامون جذب خلعتبری افزود: مطمئنم خرید خلعتبری، خرید بسیار خوبی است و از این بابت باید از او و همچنین از سعید آذری تشکر کرد، خلعتبری مانند یک بازیکن ۱۸ ساله تمرین می کند و من می توانم از او یک الگو درست کنم.

وی با اشاره به بازیکن جدید نیجریه ای ذوب‌آهن تصریح کرد: خوشبختانه بازیکن جدید ما نیز شرایط خوبی دارد و می‌تواند فردا با ما فصل را شروع کند، کی آماده تر از آنچه که انتظار داشتیم ظاهر شد و و لیکن ما را مجاب کرد که نام او را نیز در ترکیب ۱۸ نفره تیم قرار دهیم و حتی اگر لازم باشد در ۳۰ دقیقه آخر او را وارد زمین کنیم.

منصوریان از شرایط ذوب‌آهن ابراز رضایت کرد و ادامه داد: فصل برای من از فردا شروع می شود و خوشبختانه نسبت به شرایط فعلی ذوب آهن بسیار راضی هستم و از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم.

وی از هواداران برای تماشای مصاف ذوب‌آهن و نساجی دعوت کرد و افزود من از شرایط تیمم راضی هستم و به آن اعتماد دارم و تنها نگرانی من این است که سکوهای ذوب‌آهن خالی بماند و به همین دلیل از همه فوتبال دوستان اصفهانی دعوت می‌کنم که ما را تنها نگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *