چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷

هنوز از لحاظ بدنی عقب هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، عبدالله ویسی درنشست خبری پیش از بازی فردا جمعه پرسپولیس و استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال گفت: بازی در آزادی خاص است و می‌تواند خوب یا بد باشد. خودمان امیدواریم بازی خوبی انجام دهیم. برای آماده‌سازی یک تیم شش هفته نیاز است، اما ما فقط چهار هفته فرصت داشتیم، برای همین طبیعی است که از لحاظ بدنی در شرایط ایده‌آلی نباشیم. می‌توان عقب‌افتادگی تاکتیکی را جبران کرد، اما نمی‌شود توان بدنی تیم را به اندازه‌ای که می‌خواهید بالا ببرید.

وی درباره مشکلات مدیریتی و عدم حضور میلاد میداودی در تمرینات این تیم افزود: مشکلات مدیریتی در نفت مسجدسلیمان باید هرچه سریعتر حل شود. اگر مشکلات مدیریتی ما حل شود مسائل مالی نیز برطرف شود. تیم هایی مثل ما بازیکنان باتجربه ای مثل میلاد میداودی را نیاز دارند. امیدوارم در نبود این بازیکن بتوانیم خودمان را خیلی خوب نشان دهیم. هرچه سریعتر میلاد برگردد به تیم کمک می شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص اینکه نگران نیست مشکلات نفت تهران برای آنها هم اتفاق بیفتد اظهار داشت: وزارت نفت شاید ازلحاظ لجستیکی مثل هتل و محل اقامت به کمک ما آمده باشند اما ازلحاظ مسائل مالی هرگز. به همین خاطر. ما باید دنبال منابع مالی باشیم. البته نفت تهران متاسفانه مشکلات مدیریتی زیادی داشت و فکر نمی کنم این مشکل برای ما هم اتفاق بیفتد.

ویسی درباره حضورش به عنوان سرمربی تیم شهرستانی در نشست های خبری پیش از بازی افزود: من وظیفه ام را در قبال خبرنگاران انجام می دهم. دوست دارم زودتر بیایم و در کنفرانس ها شرکت کنم. من حتی به کنفرانس قبل از بازی با پارس جنوبی هم رفتم که ۷۰ کیلومتر با عسلویه فاصله داشت. اما گاهی واقعا همکارانم نمی رسند که بیایند چون پرواز هواپیمایی اجازه نمی دهد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره حاشیه های به وجود آمده در هفنه گذشته در بین هواداران که شعارهای قومیتی سر داده شد تصریح کرد: نباید به این موضوع تاسف برانگیز بپردازیم تا خودمان اذیت شویم و آن را بیهوده بزرگ کنیم. همه ما انسان هستیم و جایگاه یکسانی داریم. همه ما ایرانی هستیم و زیر یک پرچم زندگی می کنیم.  در جام ملت ها و جام جهانی می بینیم که انواع و اقسام نژادها می آیند و از دیدن فوتبال ها لذت می برند. به هیچ وجه نباید مسائل قومیتی را بزرگ کنیم. این مشکلات باعث سرطان در فوتبال می شود. تماشاگران و لیدرها باید با قدرت مقابل این مشکلات بایستند. در چنین بحث های حاشیه ای لیگ هم آسیب می بیند.

وی در ادامه درباره رفتار هوادران خوزستانی در باری با پرسپولیس اذعان داشت: من از رفتار هوادران خوزستانی دفاع نمی کنم اما باید این موضوع را هم ببینیم که بعضی از هواداران اندکی که به تهران آمدند با توهین هایی روبرو شدند و احترام آنها حفظ نشد. همین موضوع باعث شد در بازی های دیگری که در اهواز انجام می شود عقده گشایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *