سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸

هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا با ۳+۱۷ جایزه جذاب آسیاتکی

به گزارش بازرگانی “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی آسیاتک بیست و چهار تیم در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور داشته و تیم ملی فوتبال کشورمان در این رقابتها با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن در گروه D بازی‌ها قرار گرفته است.

به همین مناسبت شرکت آسیاتک مسابقه جذاب پیش بینی بازی‌های آسیا ۲۰۱۹ را برای تمامی علاقه مندان آسیاتکی تدارک دیده است. 

در این مسابقه علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس www.asiatech.ir و کلیک روی اسلایدر مسابقه، نسبت به تکمیل فرم‌های پیش بینی نتایج مسابقات اقدام کرده و امتیازات خود را بالا ببرند.

نکته دیگر جذاب در مسابقه پیش بینی نتایج آسیا ۲۰۱۹ شرکت آسیاتک، توانایی پیش بینی سایر رویدادهای مسابقات همچون تعداد گل های زده، تعداد کارت‌های زرد و قرمز تیم ها و موارد مشابه است.

امکان پیش بینی، ثبت و اصلاح نظرات در خصوص تمامی بازی‌ها در هر مرحله از مسابقات تا پیش از آغاز مسابقه وجود داشته و پس از آن صرفا برای مسابقات بعدی فعال می‌شود.

مجموع امتیازات شرکت کنندگان در مسابقه در پایان مسابقات به عنوان شانس آنها تلقی شده و پس از آن قرعه کشی بین نفراتی که بیشترین شانس را در حساب کاربری خود ذخیره کرده‌اند، انجام می‌پذیرد.

بر اساس این گزارش پس از انجام قرعه کشی جوایز نفیسی همچون ۳ جایزه نقدی ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی و ۱۷ سرویس تلفن آسیاتل با قابلیت جابه جایی کشوری به نفرات برگزیده اهدا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *