جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

نیم فصل دوم چهره متفاوتی از پرسپولیس خواهید دید

به گزارش “ورزش تایمز”، احمد نوراللهی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی گفت: توانستیم با کمبود نفراتی که داشتیم ۳ امتیاز دیگر را از آن خود کنیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان ما از جان مایه می گذارند و این تلاشی که آنها می کنند قابل ستایش است. ما هر آنچه در توان داشتیم برای موفقیت تیممان بکار بسته ایم و خوشبختانه بازی خوبی هم انجام دادیم و شایسته کسب ۳ امتیاز هم بودیم.

احمد نوراللهی در خصوص قضاوت داور این دیدار  هم گفت:  عملکرد او در مجموع خوب بود البته شاید چند اشتباه هم داشت که آن هم طبیعی است و هر داوری این اشتباهات را انجام می دهد.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که چرا پرسپولیس در بازیهای اخیر خود با حداقل امتیاز به پیروزی می رسید، تصریح کرد: شما شرایط تیم ما را می دانید بضاعت ما همین است. ما چند مصدوم داریم، از پنجره نقل و انتقالات هم محروم بوده ایم ولی مطمئن باشید در نیم فصل دوم و با جذب بازیکنان جدید چهره متفاوت از پرسپولیس خواهید دید.

وی در خصوص حمایت هواداران از سیدجلال حسینی هم گفت: او شایسته این حمایت است. سالها برای تیم ملی و پرسپولیس زحمت کشیده است. بنابراین باید این چنین مورد حمایت قرار بگیرد.

نوراللهی در پایان خاطرنشان کرد: از همه هواداران ممنون هستیم که در این سرما به ورزشگاه آمده و از تیمشان حمایت کردند و باعث پیروزی ما برابر ذوب آهن شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *