دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

نوار ناکامی نماینده خرمشهر در دسته اول قطع شد

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر عصر شنبه بعد از تحمل چهار شکست متوالی در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور با انگیزه‌ بالایی مقابل تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به میدان رفتند تا سه امتیاز این بازی خانگی را از آن خود کنند. 

بازیکنان کارون در نیمه نخست به یک گل دست یافتند اما این گل از سوی داور مردود اعلام شد و ۴۵ دقیقه اول بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم، حملات بازیکنان کارون خرمشهر به کسب یک ضربه پنالتی در دقیقه ۵۸ انجامید و امیرمحمد عبادزاده مدافع ۹۰ ارومیه نیز در پی ارتکاب این خطای پنالتی کارت قرمز دریافت کرد. پنالتی را حمید نعمتی نواخت اما سنگربان تیم میهمان این ضربه را مهار کرد و توپ برگشتی را هم با واکنشی تماشایی به کرنر فرستاد.

بازیکنان کارون خرمشهر که برای پیروزی در این مسابقه بی‌تاب بودند، حملات‌شان روی دروازه تیم ۹۰ ارومیه را ادامه دادند و سرانجام در دقیقه ۹۰ صاحب ضربه پنالتی دیگری شدند. حامد سرلک این پنالتی را با ضربه‌ای زمینی به زاویه سمت چپ دروازه تیم ۹۰ ارومیه تبدیل به گل کرد تا بازی با یک گل به سود کارونی‌ها خاتمه پیدا کند.

تیم کارون خرمشهر که پس از برکناری اکبر میثاقیان موقتا توسط مرتضی بچاری مربی بومی هدایت می‌شود، با کسب سه امتیاز در این مسابقه خانگی، جمع امتیازاتش را به عدد ۱۳ رساند و در رده نهم جدول لیگ یک قرار گرفت.

تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر در این بازی با ترکیب: میکائیل ایمن تراج، علی مغنمیان، محسن آقایی، جابر یوسفی، حمید نعمتی، محمد مهدی عسکری، حامد سرلک، علی پورمحمد، علی هزامی‌پور، احسان تاییدی و محمدجواد محمدی در برابر حریف قرار گرفت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *