سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

نمی‌دانم فشارها علیه پرسپولیس از کجا می‌آید/ همه مشکل مالی دارند

به گزارش “ورزش تایمز”، سیامک نعمتی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر پدیده مشهد در ورزشگاه آزادی گفت: نیم فصل دوم را با پیروزی آغاز کردیم و توانستیم تیم خوب پدیده مشهد را در تهران شکست دهیم. البته پدیده حریف دست و پا بسته ای نبود و چندین موقعیت گلزنی هم داشت که باهوشیاری بیرانوند و مدافعان، این اتفاق رخ نداد و توانستیم در پایان برنده این بازی باشیم.

نعمتی در خصوص فشارهایی که این روزها علیه پرسپولیس بوجود آمده، گفت: متاسفانه نمی دانم برخی ها به چه دلیل این قدر علیه پرسپولیس هجمه بوجود آورده اند و به هر طریقی که شده می خواهند برای تیم حاشیه درست کنند و آرامش تیم را بر هم بزنند البته ما با حمایت هواداران تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم مان انجام می دهیم و نمی خواهیم به راحتی یک بار دیگر قهرمانی را از دست بدهیم.

نعمتی در پاسخ به این پرسش که سیدجلال حسینی به شدت از برخی از بازیکنان ناراحت بود، افزود: من نمی دانم او از چه کسی ناراحت است و اما سیدجلال بزرگ تیم ما است و ما به حرف های او اطمینان کامل داریم. او بازیکنی است که سالهاست در پرسپولیس زحمت می کشد و تلاش زیادی برای تیم کرده و باید قدر او را بدانیم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود پرسپولیش مشکلات مالی ندارد گفت: هر کسی این صحبت را کرده باید بداند که اشتباه محضی انجام داده، ما از لحاظ مالی مشکل داریم البته این فقط مختص پرسپولیس نیست و تمامی تیم های حاضر در  لیگ از این مشکل رنج می برند.

وی در پایان و در خصوص صحبت های محمد تقوی در مورد اینکه گفته است همه دست به دست هم داده اند تا پرسپولیس امسال هم قهرمان شود گفت: من در این مورد حرف خاصی ندارم ولی صحبت های تقوی صحت ندارد. شما در لیگ قهرمانان هم دیدید که ما با تلاش خودمان به فینال راه پیدا کردیم و هیچ کس بدنبال این نیست که باعث شود تیم ما در پایان فصل به قهرمانی دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *