جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

نشست سرپرست کاروان المپیک با مسئولان تیم فوتبال امید

به گزارش “ورزش تایمز”، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان در نشستی اختصاصی با کرانچار سرمربی، بهزاد آزاد سرپرست و چلنگر مترجم تیم ملی فوتبال امید به بحث و گفتگو درباره شرایط این تیم پرداختند.

در این نشست کادرفنی و دست اندرکاران تیم فوتبال امید گزارشی از فعالیت‌های چند ماهه گذشته و برنامه‌های پیش روی تیم ملی تا هفته اول فروردین (مرحله اول مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰) را ارائه کردند. آنها در این نشست اعلام کردند مشکل خاصی نداشته و تمامی برنامه‌ها با نظم خوبی پیش می‌رود. فقط گلایه کوچکی از برخی باشگاه‌ها داشتند که بازیکنان را در اختیار آنها قرار نمی‌دهند که البته ابراز امیدواری کردند مقرر شده از جمعه هفته جاری تا پایان بازی‌های مرحله نخست کسب سهمیه المپیک که قرار است در تهران برگزار شود باشگاه‌ها همه بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهند.

همچنین کادرفنی تیم ملی امید، سخت‌ترین تیم در مسابقات پیش رو را عراق دانست که با توجه به اینکه بازی با تیم ملی امید دیدار سوم عراق است، ما فرصت کافی برای آنالیز این تیم را خواهیم داشت.

در پایان این نشست نیز مسئولین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش قول همکاری و همراهی همه جانبه به این تیم را دادند و مقرر شد تا در اردیبهشت ماه سال آینده نشستی درباره برنامه‌های آینده تیم ملی فوتبال امید برای مسابقات مرحله بعدی کسب سهمیه المپیک که دی ماه در تایلند برگزار می‌شود، داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *