چهارشنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

نساجی مازندران به صعود پرسپولیس کمک کرده است

به گزارش “ورزش تایمز”، جواد نکونام بعد از برد ۵ بر صفر این تیم مقابل شاهین لردگان در جام حذفی در جمع خبرنگاران با اشاره به بازی این تیم و بازی هفته قبل مقابل تیم پرسپولیس اظهار داشت: دوباره طبق معمول با اشتباهی که داور کرد باختیم و این درحالی که لیاقت مساوی را مقابل پرسپولیسی که مدعی قهرمانی است داشتیم و با ۱۰ نفره بودن توانستیم گل بزنیم و موقعیت هایی روی دروازه این تیم خلق کنیم.

وی با بیان اینکه تیم پرسپولیس تیم الدحیل را سه بر یک برده است افزود: این نشان می دهد که تیم ما هفته قبل مقابل پرسپولیس خوب بازی کرد و شایسته تساوی بود و متاسفانه با ناداوری بازی را واگذار کردیم.

وی با اظهار اینکه از شش بازی چهار مسابقه را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم گفت: بعد از بازی گفتند نکونام برای پرسپولیسی ها خط و نشان کشیده است درحالیکه اینجا فوتبال است و میدان جنگ نیست و این گفته ها کاملا دروغ و کذب است.

نکونام با بیان اینکه برانکو استاد من بوده و ما بازی را به پرسپولیس باختیم گفت: برای کسی خط و نشان نکشیدیم ولی در آن بازی داور می توانست بازیکن پرسپولیس را خیلی راحت تر از علی شجاعی اخراج کند زیرا بازیکن ما ۴ خطا کرد و اخراج شد و بازیکن آنها باید ۱۱ خطا اخراج نشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره برد تیمش برابر شاهین لردگان گفت: در بازی با شاهین لردگان تلاش کردیم از بازیکنانی استفاده کنیم که کمتر بازی کرده بودند زیرا هدفمان این بود که بتوانند به هماهنگی با کل تیم برسند و نتیجه مسابقه برایمان اصلا مهم نبود.

وی با بیان اینکه ما درباره آقای کرمانشاهی اشتباه کردیم و آقای اصفهانیان رئیس کمیته داوران هم اشتباه کرد که ایشان را داور بازی ما گذاشت گفت: آقای کرمانشاهی در بازی تراکتور اخراج و پنالتی را برای نساجی نگرفت و بعد دو هفته بعد هم داور ما شد و وقتی اشتباه او مستقیما روی نتیجه بازی اثرگذار بود، چطور دوباره بازی ما را سوت می زند؟ اینها طبیعی نیست.

نکونام با اشاره به ناداوری مقابل بازی با پرسپولیس اظهار داشت: باید در جریان بازی پرسپولیس ۱۰ نفره می شد اما می خواستند قبل از بازی با الدحیل به این تیم روحیه بدهند و خوشحالیم که این تیم برنده شده است و خوشحالیم که به پرسپولیس کمک کردیم.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس باید ممنون دار باشگاه نساجی باشدزیرا رفتار جوانمردانه داشتیم بعد آن وقت بعد از بازی می گویند علیه نساجی به کمیته اخلاق شکایت می کنیم، ما به پرسپولیس کمک کردیم. اگر پرسپولیس دو روز جلوتر با ما بازی می کرد، توانش کمتر می شد و توان امروز را نداشت و خوشحالیم که به صعود این تیم کمک کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *