سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

میراث من زمین نیست، سخت تمرین کردن است

به گزارش “ورزش تایمز”،  کارلوس کی‌روش در ابتدای تمرین عصر امروز یکشنبه تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: در ابتدا باید بگویم، ذهنمان، افکار، قلبمان و روح‌مان را برای آمادگی جهت حضور در جام ملت‌ها گذاشتیم و این مسئله‌ای است که اهمیت دارد.

وی ادامه داد: میراث من در زمین نیست. در تمرین کردن و سخت کار کردن است. من هم می توانم بروم داخل زمین قدم بزنم و کار نکنم. مثل بقیه ای که این کار را می کردند. منابع‌ای که اینجا هزینه شد از محل زحمت بازیکنان برای حضور در جام جهانی بود. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اظهارات دستیارش علیه حمید استیلی گفت: این را می‌دانیم که این پاسخ‌های هماهنگ شده و یکصدا به عنوان یک گروه ارکستر از کجا می‌آید. این اتفاق برای ما جدید نیست و می‌دانیم از کجا قصد دارند مخل برنامه‌های تیم ملی شوند.

وی ادامه داد: انتقادها باید به سمت افرادی برود که با جبهه فکری خاص دنبال ایجاد شکاف هستند. انتقاد باید به سمت افرادی باشد که می‌خواهند از درون ضربه بزنند. تیم ملی ۴۰ سال است نتوانسته قهرمان شود، تیم المپیک هم حدود ۴۰ سال است به المپیک راه پیدا نکرده است. آیا فکر می‌کنید در این شرایط باید وقت‌مان را با این بازی‌های کوچک تلف کنیم.

سرمربی تیم ملی که خود و دستیارش طی روزهای گذشته باعث برهم خوردن آرامش تیم ملی و فوتبال شده اند در ادامه صحبت هایش گفت: تیم ملی باید عاملی برای اتحاد و همبستگی باشد نه اینکه دلیلی برای تفرقه و دودستگی شود. همه ما و تمام کسانی که در فوتبال کار می کنند با مشکلاتی روبرو بودند. باید دست به دست هم دهیم و به فکر پیدا کردن یک راهکار مناسب باشیم.

کی روش در مورد دیدار برابر بولیوی نیز گفت: بعد از جام جهانی باید نخستین دیدار تدارکاتی خود در خانه را برگزار کنیم. تیم خوب بولیوی بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و مردم می توانند روز سه شنبه به ورزشگاه بیایند و از یک فوتبال خوب و سرگرم کننده لذت ببرند.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *