سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم/می‌توانستیم استقلال را شکست دهیم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرضا مهاجری عصر امروز دوشنبه در نشست خبری بعداز بازی تیمش برابر استقلال به خبرنگاران گفت: امروز می شد استقلال را شکست داد ولی از موقعیت های زیادی که کسب کردیم نتوانستیم استفاده کنیم.

وی سپس با بیان اینکه از زمانی که نام تیم به ماشین سازی تغییر کرد، طیف بیشتری از هواداران همراه ‌ما هستند، گفت: به هوادارانی که به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌ گویم و من هواداران دو تیم ماشین ‌سازی و تراکتورسازی را تفکیک نمی ‌کنم.

سرمربی ماشین سازی تبریز ادامه داد: خوشحالم که از حمایت همه تماشاگران تبریزی برخورداریم، انتظارات هم از تیم بالاتر رفته است و امیدوارم  در بازی های بعدی نیز شاهد این حضور این تعداد هوادار باشیم.

وی با تاکید بر اینکه اولویت اول تیمش در نیم فصل جذب بازیکن داخلی است، افزود: مذاکرات ‌مان را برای جذب بازیکنان آغاز کردیم و منتظر اتمام قرارداد بازیکنان مدنظر هستیم.

مهاجری سپس با تاکید بر اینکه تیم ماشین سازی پتانسیل خوبی دارد، گفت: تلاش می ‌کنیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

وی سپس گفت: امروز هواداران شاهد جنگ نابرابر در زمین بودند و شش بازیکن استقلال در بازی ‌های قبل به میدان نرفته بودند و دستشان برای استفاده از بازیکنان جدید باز بود ولی ما با کمبود بازیکن مواجه بودیم.

وی سپس با اشاره به اینکه تیمش چهار موقعیت خوب گلزنی از دست داد و می توانستند پیروز شوند، گفت: رحمتی امروز یک تنه مقابل ماشین سازی ایستاد و به نظرم امروز ستاره میدان سید مهدی رحمتی بود.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به مصدومیت بازیکنانش گفت: دستمان برای این دیدار بسته بود و از مدافعان ممنونم که دروازه تیم را بسته نگه داشتند.

وی گفت: باید خط حمله تیم را تقویت کنیم و به تیم داوری هم خسته نباشید می‌ گویم که به خوبی این بازی را قضاوت کردند.

وی سپس ادامه داد: ما ۱۱ امتیاز کسب کرده‌ ایم که خوب نیست و دلیل این کار نیز قسمتی به من و قسمتی هم به قبل از من مربوط می شود. تیم ما بد موقعی لیگ را شروع کرد و در زمان مناسبی یارگیری نکرد. این مسائل باعث شد در نتیجه‌ گیری خوب عمل نکنیم.

سرمربی ماشین سازی گفت: زمانی که من آمدم به خوبی مشخص بود که بازیکنان از لحاظ جسمانی شرایط ایده‌ آلی ندارند و نمی ‌شود یک روزه همه ایرادات را برطرف کرد و باید روزبه‌ روز بهتر شویم و امیدوارم روند خوبی را در بازی های بعدی طی کنیم.

مهاجری افزود: اگر خوب یارگیری کنیم بدون شک با حمایت هواداران می ‌توانیم در نیم ‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *