پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

موسوی: استقلال پارس‌جنوبی را می‌برد چون به امتیازات آن نیاز دارد

سید علی موسوی در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: قسمت استقلال در دو سه سال اخیر این بوده که فصل را با حاشیه شروع کند و نیم فصل اول به خصوص چند بازی نخست را کاملا از دست بدهد. این فصل هم از این قائده مستثنی نبود و باز هم این تیم اسیر یکسری حاشیه بود. اما خوشبختانه شفر توانست این حاشیه‌ها را مدیریت کرده و بدون از دست دادن امتیازات زیادی در همین دو سه هفته اول به جمع مدعیان برسد.

وی افزود: استقلال خوش شانس بود که فصل گذشته شفر به این تیم آمد و توانست از آن چهره یک مدعی بسازد. شفر با این وضعیت مدیریت و نقل و انتقالات اسیر حاشیه‌ها نشد و تیم را روی ریل موفقیت قرار داد.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی جم بیان داشت: با احترامی که برای این تیم خوش ساختار قائل هستم باید بگویم استقلال تیم پیروز این میدان است چون به این پیروزی و امتیازات آن نیاز مبرم دارد. 

 موسوی در خصوص دیدار قریب الوقوع آبی پوشان مقابل السد خاطرنشان ساخت: تیم‌های ایرانی در گذشته بازیهای راحتی مقابل تیمهای عربی داشتند. اما از بس فوتبال ایران درجا زد و کشورهای عربی پیشرفت کردند حالا این معادلات بر هم خورده است. 

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: بازیهای لیگ قطر را دنبال می‌کنم و از نتایج السد آگاه هستم. نمی‌گویم باید از این تیم وحشت کرد، اما باید با همه داشته‌های مان مقابل السد بازی کنیم. این یک بازی فوق العاده حساس و خطرناک برای استقلال است و غفلت از این تیم تاوان سنگینی دارد.

وی در ادامه بیان داشت: در سالهایی که کشورهای خلیج واقعا حرفه‌ای شده‌اند، فوتبال ما در اسم کاملا حرفه‌ای است، در بحث‌های مالی نیمه حرفه‌ای است، در برنامه ریزی کاملا آماتور است و در بحث زیر ساخت زیر خط فقر قرار دارد. در گذشته‌ها تیم‌های عربی برای ما زنگ تفریح بودند اما حالا یک خطر بالقوه برای ما محسوب می شوند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *