سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

ملی‌پوشان استقلال و پرسپولیس حق حضور در سوپرجام را ندارند

به گزارش “ورزش تایمز”، سازمان لیگ فوتبال ایران همچنان درنظر دارد دیدار سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس را در همان تاریخ ۲۹ تیرماه برگزار کند تا تکلیف نخستین قهرمان فصل پیش‌رو مشخص شود.

اما باشگاه استقلال با توجه به برنامه آماده سازی خود مخالف برگزاری این بازی بود تا مدیران این باشگاه، فشار زیادی را برای به تعویق انداختن سوپرجام به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش وارد کنند.

وینفرد شفر سرمربی استقلال تهران نیز برای اینکه نشان دهد سر حرفش مبنی بر نحوه آماده سازی آبی‌پوشان ایستاده تیم را به ترکیه برد تا از هیاهوی مربوط به این بازی دور باشند.

تنش های به وجود آمده سبب شد تا مدیران پرسپولیس نیز وارد ماجرا شوند و اعلام کنند تنها در صورتی زیر بار تعویق زمان بازی می روند که پس از پایان رقابت‌های نیم‌فصل که محرومیتشان به اتمام می رسد برگزار شود.

مسئولان سازمان لیگ نیز با توجه به فشارهای وارد شده توسط فدراسیون فوتبال و برخی مدیران وزارت ورزش قصد دارند جلسه نهایی در خصوص زمان برگزاری این بازی را تا ظهر امروز برگزار کنند تا هواداران دو تیم تکلیف خود را برای حضور در حساس ترین بازی فوتبال ایران بدانند.

از قرار معلوم سازمان لیگ فوتبال ایران تنها به شرط عدم حضور ملی پوشان سرخابی ها حاضر است دیدار سوپرجام بین تیم های استقلال و پرسپولیس را در تعطیلات نیم‌فصل هجدهم لیگ برتر برگزار کند.

آنها معتقدند با توجه به برگزاری جام ملت‌های آسیا در زمستان سال جاری و برنامه های تیم ملی برای اردوهای آماده سازی، امکان حضور ملی پوشان در دیدار سوپرجام وجود ندارد.

شرطی که قرار است در صورتجلسه امروز سازمان لیگ فوتبال نیز ذکر شود.  در غیر اینصورت تیمی را که از حضور در بازی سوپرجام، انصراف دهد سه بر صفر بازنده اعلام می کنند و جام را به تیم قهرمان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *