یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

مشکل پیش آمده قابل حل بود/ تا این مرحله از لیگ خوب عمل کردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص مشکلات به وجود آمده بین کاپیتان‌های پرسپولیس با برخی بوقچی‌های این تیم گفت: می گویید ما دیروز تمرین نکردیم، اما باید عنوان کنم هیچ مشکلی در تمرین کردن ما به وجود نیامد. تمرین را انجام دادیم. مشکل خاصی در نحوه تمرین دادن تیم نداشتیم. ضمن اینکه مشکلی که به وجود آمده بود خیلی بزرگ نبود که قابل حل نباشد. اینجا هستیم تا عضو خانواده پرسپولیس باشیم. ما اینجا هستیم تا هواداران را شاد و راضی نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حاشیه هایی که در فضای مجازی برای پرسپولیس به وجود می آید ادامه داد: من اینجا هستم تا فوتبال را دنبال کنیم. نباید دنبال سایر موضوعات باشم.شما خبرنگار هستید تا این موضوعات را دنبال کنید.

وی درباره اظهار نظر مسئولان استقلال خوزستان که عنوان کرده اند مشکل را پرسپولیسی ها در بازی با فولاد ایجاد کردند افزود: بحث و کری خواندن بین هواداران در همه جای دنیا به وجود می آید. من نمی دانم کدام تیم اول شروع کرده و دلیلش چه بوده است.

برانکو درباره تمرین روز گذشته پرسپولیس که در هوای آلوده برگزار شد اظهار داشت: قبول دارم که آلودگی هوا در اطرف ورزشگاه بسیار زیاد است. مسئولان باشگاه هم دیروز نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند  و با مسئولان شهر تهران تماس گرفتند تا این مشکل به وجود نیاید. تغییر محل تمرین اینگونه نیست که بخواهیم به راحتی محل آنرا تغییر دهیم. در واقع، رستوران نیست که بخواهیم آن را تغییر دهیم.

وی در خصوص عملکرد شاگردان خود در سه هفته ابتدایی گفت: از شروع تیمم خیلی راضی هستم. توانسته ایم ۷ امتیاز از سه بازی بگیریم. در فصلی که نتوانستیم بازیکن بگیریم خیلی خوب عمل کرده ایم. دو بازی را بیرون از خانه انجام دادیم و در ابتدای لیگ هم هستیم. با تمام این تفاسیر باید بگویم تمام بازی ها را در سطح مطلوبی برگزار کردیم.

برانکو در پایان درباره بازی با نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: این تیم بالاتر از حد انتظار ظاهر شده است. جمعه با حریفی باانگیزه بازی داریم. حریفی که توانایی بیشتر از خود نشان داده است. ویسی مربی خوب و باتجربه ای است که روی نیمکت آنها می نشیند. البته که مثل تمام بازی ها می خواهیم پیروز میدان شویم. به حریفانمان احترام می گذاریم اما در تمام بازی ها برد می خواهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *