سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

مسائلی در جریان است تا پدیده از صدر جدول پایین بیاید

به گزارش “ورزش تایمز”، مجتبی سرآسیایی بعدازظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران  با انتقاد از لغو دیدار پدیده و استقلال تهران اظهار کرد: همواره از گوشه و کنار به ما می‌گفتند که تیم مشهدی دشمن زیاد دارد و خیلی‌ها دوست ندارند پدیده خراسان در صدر جدول قرار گیرد، شاید خوش‌بین بودیم که باور نمی‌کردیم اما واقعیت این است که پشت پرده مسائلی در جریان است که می‌خواهند پدیده را پایین بیاورند. 

وی با اشاره به لغو دیدار پدیده و استقلال بیان کرد:از دوستان خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند به استقلال کمک کنند تا از بحران دور شود، پای خادمین مردم را به این ماجرا باز نکنند. فکر می‌کنم این مسائل البته به بالاتر از سازمان لیگ مربوط می‌شود و به هیچ‌وجه اتفاقی که رخ داده یک مسئله عادی نیست و ابعاد پیچیده‌ای در پشت پرده دارد.

قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان گفت : چطور ممکن است نیرویی که این آرامش و امنیت را در کشور برقرار کرده به واسطه برگزاری یک مسابقه فوتبال نتواند امنیت را برقرار کند؟ مگر این نخستین باری ست که تهران میزبان اشخاص و شخصیت‌هاست. هر ماه چندین وزیر و رییس جمهور از اقصی‌نقاط دنیا وارد پایتخت جمهوری اسلامی ایران می‌شوند. مملکت را تعطیل می‌کنند تا امنیت برقرار شود؟

سرآسیایی با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان گفت: باورکردنی نیست که نیروی انتظامی چنین موضوعی را مطرح کرده‌باشد. از مسئولان سازمان لیگ درخواست می‌کنم در راستای شفاف‌سازی، نامه مکتوب نیروی انتظامی در این خصوص را رسانه‌ای کنند. وزارت ورزش و جوانان چرا برای خارج کردن یک تیم از بحران، پدیده صدرنشین را وارد بحران می‌کند؟

وی تصریح کرد:اگر قرار است آپشن‌های خاص برای تیمی پرطرفدار باشد و تیم‌های شهرستانی حتی از حق طبیعی خودشان هم محروم باشند، دیگر چرا لیگ برتر برگزار می‌کنیم؟ در بزرگی سرخابی‌‎های پایتخت شکی نیست اما نباید حق بقیه خورده‌شود تا تیمی از بحران درآید.

قائم‌مقام باشگاه پدیده خراسان بیان کرد: اجازه بدهید باور نکنیم که نیروی انتظامی کشورمان از برگزاری دو دیدار در دو روز عاجز است. از روزی که پرسپولیس فینالیست شده تا امروز، چطور ممکن است نیروی انتظامی ۲ روز به آغاز بازی اعلام کرد این دیدار باید لغو شود؟ یعنی این یک ماه از برنامه سازمان لیگ مطلع نبودند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *