سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

مراغه‌چیان: بردن السد سخت هست اما غیرممکن نیست

به گزارش “ورزش تایمز”، سعید مراغه چیان درباره مصاف استقلال مقابل السد قطر در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به اینکه استقلال نفرات زیادی را از دست داد، شفر درحال ساختن تیم از ابتدا است. طبیعتا این مسئله زمان بر است و فرصت می خواهد که تیم کامل شود. مطمئنا استقلال بازی سختی مقابل السد دارد. من هم مثل سایر هواداران دوست دارم استقلال برنده بازی باشد. برای ما افتخار است که استقلال به مرحله بعدی برود و تیم قدرتمندی مثل السد را حذف کند.

وی درباره تاثیر حضور هواداران در ورزشگاه آزادی در بازی مقابل السد گفت: حضور پرتعداد هواداران و ایجاد یک فضای جذاب در استادیوم آزادی به نفع استقلال است. این بازی نه برای استقلال بلکه برای تمام فوتبال ایران اهمیت دارد. شفر مربی بسیار خوبی است. او تیم را متحول کرده و سال گذشته هم اگر زودتر به تیم اضافه می شد، شاید استقلال به قهرمانی می رسید. اخلاق شفر مثل رایکوف است و به جوانان اهمیت می دهد. جوانانی که دو سه سال بعد در اوج بلوغ تاکتیکی خود هستند.

پیشکسوت استقلال در پایان اضافه کرد: امیدوارم تیم ما نمایش روان و جذابی را مقابل السد ارائه دهد. ما نباید از این تیم در تهران گل بخوریم و خوشبختانه دروازه بان خیلی خوبی هم داریم که می تواند به تیم از لحاظ روانی خیلی کمک کند. در نهایت باید بگویم که حذف کردن السد خیلی کار سختی است ولی غیرممکن نیست و استقلالی ها این توانایی را دارند که راهی مرحله بعدی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *