سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

مدیر فوتبالی به زودی کنار می‌رود/ تخلف، بازنشستگی و فشار بیرونی!

به گزارش “ورزش تایمز”، امروز خبری مبنی بر ممنوع الفعالیت شدن یکی از مدیران فدراسیون فوتبال منتشر شد و گمانه زنی ها را به سمت پرونده ای برد که از چند ماه پیش با صحبتهای علی کریمی در برنامه نود مجددا در بورس اخبار قرار گرفت.

این مدیر که در فوتسال فعالیت می کند و اتفاقا بازنشسته هم هست، در زمان حضورش در فدراسیون فوتبال با ابهاماتی پیرامون حق پخش چهار بازی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل مواجه است.

گفته می شود از مبلغ حق پخش شرکت اصلی که جمعا ۳۱۶ هزار دلار بوده است، هیچ خبری نیست و این مدیر به واسطه ابهامات به مراجع قضایی و کمیته اخلاق هم احضار شده است.

این پرونده در مراحل نهایی قرار گرفته و به احتمال زیاد این مدیر به زودی از سمت خود کناره گیری می کند. البته آخرین جلسه دفاع این مدیر از خودش و ارائه مدارک و مستندات نهایی قرار بود اواخر این هفته برگزار شود ولی وی اعلام کرده در آن زمان تعیین شده، تهران نیست و برای ماموریت راهی یکی از شهرستان ها می شود.

در کنار بحث تخلف و بازنشستگی این مدیر رده بالای فدراسیون البته نمی توان به فشارهای بیرونی برای برکناری وی بی توجه بود.

اخیرا گروهی که پیش از این سابقه حضور در کمیته فوتسال را هم دارند با فشارها و لابی هایی که صورت داده اند، به دنبال سرعت دادن به پایان دوران کاری این مدیر در فوتسال هستند.

این گروه به صورت سازمان یافته کار خود را پیش برده و قصد دارند تغییرات فوتسال را در سطوح دیگر هم دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *