سه شنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۸

مدیران استقلال در انتظار بازگشت ابراهیمی

به گزارش “ورزش تایمز”، پس از درخشش امید ابراهیمی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام جهانی، این بازیکن از یک تیم قطری پیشنهاد بسیار خوبی داشته و در حال حاضر هم گفته می‌شود در دوحه قطر به سر می‌برد و احتمال اینکه با آن تیم مورد نظر به توافق برسد، زیاد است.

اگرچه سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای با سایت باشگاه اعلام کرده بود که ابراهیمی قسم خورده در استقلال بماند، اما تا به امروز خبری از این بازیکن نشده است.

مدیران استقلال این روزها از طریق خسرو حیدری، باجناق ابراهیمی دست به کار شده‌اند تا شاید بتوانند ابراهیمی را به استقلال بازگردانند؛ البته هنوز هیچ چیزی مشخص نیست ولی مسئولان استقلال با توجه به اینکه تحت فشار هواداران قرار دارند، تمام تلاش خود را به کار بستند تا هر چه زودتر مبلغ درخواستی ابراهیمی را که رقم بالایی هم است، تأمین کرده و او را از ماندن در قطر و حضور در لیگ ستارگان این کشور بازدارند.

گفته می‌شود ابراهیمی برای تمدید قرارداد با استقلال، در وهله اول مطالبات گذشته‌اش را خواستار شده و اگر استقلال می‌خواهد این بازیکن بزرگ را از دست ندهد باید در گام اول این خواسته را عملی کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *