جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

مدارس فوتبال فاقد مجوز فعالیت در انزلی تعطیل می شوند

به گزارش “ورزش تایمز”، محمود رمضانی غروب دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر هیئت فوتبال انزلی برگزار شد، اظهارکرد: ۱۸ مدرسه فوتبال در انزلی فعالیت می‌کنند که متاسفانه با وجود همه تذکرات کتبی و شفاهی تاکنون برای دریافت مجوز فعالیت اقدامی انجام نشده است.

وی با بیان اینکه مدارس فوتبال باید زیر نظر یک باشگاه به عنوان متولی فعالیت و از مربی دارای مدرک معتبر مربیگری استفاده کنند، افزود: هیئت فوتبال انزلی به دلیل علاقه رده‌های پایه به این رشته ورزشی تاکنون با  این مدارس مدارا کرده است.

رمضانی با اشاره به فراهم کردن شرایط لازم برای فعالیت مدارس فوتبال از سوی هیئت فوتبال انزلی در این شهرستان، گفت: با توجه به هماهنگی‌های به‌عمل آمده با دایره اماکن نیروی انتظامی مجوز لازم برای تعطیلی مدارس غیرمجاز صادر و در صورت عدم اقدامات لازم برای دریافت مجوز فعالیت این مدارس تعطیل می شوند.

رئیس هیئت فوتبال انزلی با بیان اینکه این هیئت تنها متولی برگزاری مسابقات است، تأکیدکرد: فراهم کردن سایر شرایط برعهده باشگاه‌ها و سایر متولیان است.

وی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان انزلی، نبود ثبات مدیریتی در این باشگاه در سال‌های گذشته را به عنوان مهمترین مشکل باشگاه ملوان عنوان کرد و افزود: امیدواریم با مدیریت جدید اتفاقات خوبی در این باشگاه پرطرفدار رخ دهد. مردم، مسئولان و رسانه‌ها نیز باید برای بازگشت مجدد ملوان به لیگ برتر فوتبال کشور از این تیم حمایت کنند.

رمضانی با بیان اینکه هیئت فوتبال انزلی هیچ نقشی در تخریب سکوهای ورزشگاه تختی نداشته است، گفت: تصمیم تخریب سکوهای ورزشگاه تختی از سوی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان گیلان اتخاذ شد به این امید اینکه با سرعت بازسازی شود که متاسفانه اینگونه نشد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *