سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

ماهینی: بجای نفراتی هم که نیستند تمرین کرده‌ایم

به گزارش “ورزش تایمز”، حسین ماهینی با بیان این مطلب گفت: اگر بازی سوپر جام انجام می‌شد هم مشکلی نداشتیم و گرفتن جام به آن شکل را ترجیح می‌دادیم ولی این موضوع دیگر تمام شده است. اعلام کردند؛ پرسپولیس قهرمان سوپر جام است و ما دیگر تمرکز خودمان را از روی این موضوع برداشته‌ایم و به لیگ فکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: در این مدت تمرینات سختی داشتیم. یک اردوی سنگین و چهار بازی در کرواسی داشتیم. فکر می‌کنم ۴۵ جلسه تمرین سنگین انجام شد. بچه‌ها همه این مشقت‌ها را به عشق هواداران و البته انجام بازی‌های خوب تحمل کردند. طبعا سوپر جام هم به ما انگیزه خاص خودش را داده بود. ما می‌خواستیم قهرمانی سوپر جام را به هواداران بدهیم و در چنین شرایطی وارد لیگ بشویم ولی حالا هم که این اتفاقات افتاد، آن را به هواداران تبریک می‌گوییم.

کاپیتان دوم سرخپوشان درباره شرایط تیم برای شروع لیگ، خاطرنشان کرد: نسبت به اردوی کرواسی فشار کمتر شده ولی هنوز ادامه دارد. به هر حال تمرینات مارکو معروف است. البته این فشار سخت تمرینات لازم بود. قهرمانی و موفقیت خیلی سخت بدست می‌آید. ما شرایط خاصی هم داریم و باید به جای نفراتی هم که حداقل در نیم فصل اول نداریم، تمرین و تلاش کنیم. لازم است که همه در آمادگی کامل باشند تا بتوانیم بهترین کارایی خودمان را ارائه کنیم. قطعا پدیده‌هایی هم داریم که سر وقتش بتوانند به تیم کمک کنند.

حسین ماهینی در پایان اضافه کرد: پرسپولیس همچون گذشته، یک تیم یکپارچه، هماهنگ و متحد خواهد بود. آنچه ما تضمین می‌کنیم که بیش از دیگران تلاش خواهیم کرد و آنچه منتظرش هستیم حمایت هواداران است که همیشه با تیم بوده و هستند و هر چه بگذرد ارزش و اهمیت آن برای ما بیشتر می‌شود. ترکیب اینها ان‌شاءا… با تدابیر کادر فنی موفقیت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *