دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

لژیونرها در اردوی آخر به تیم ملی فوتسال اضافه می‌شوند

به گزارش “ورزش تایمز”، سید محمد ناظم الشریعه درباره اردوهای تیم ملی فوتسال به سایت فدراسیون فوتبال گفت: اردوهای تدارکاتی تیم ملی با اهداف خاصی برگزار می شود. در واقع مراحل اول اردوی در حالی برگزار شد که بازیکنان جوان به تیم تزریق شده و در نهایت برای حضور در تورنمنت تبریز آماده شدند که این تورنمنت در شرایط بسیار خوبی برگزار شد و بازیکنان محک جدی خوردند. رقابت با تیم های اوکراین، بلاروس و ژاپن باعث شد تا بازیکنان جوان ارزیابی دقیق شوند.

وی در ادامه بیان کرد: مراحل دوم اردوی تیم ملی فوتسال به منظور آماده سازی مقابل برزیل خواهد بود تا بازیکنان آمادگی مناسبی کسب کنند. تا پیش از سفر به برزیل ۴ مرحله اردوی تدارکاتی داریم تا ملی پوشان آماده این دیدار شوند.

سرمربی تیم ملی درباره برگزاری مسابقه تدارکاتی در اردوهای پیش از اعزام به برزیل گفت: فقط تمرین در دستور کاری بازیکنان است تا با یکدیگر هماهنگ شوند.در اردوی آخر نیز لژیونر ها به تیم اضافه خواهند شد تا هماهنگ شویم  و به برزیل سفر کنیم.

ناظم الشریعه ادامه داد: باید مستحکم مقابل تیم های بزرگ بازی کنیم تا بتوانیم علاوه بر اینکه در رنکینگ جهانی حضور داشته باشیم ، سطح فنی و تجربی بازیکنان را افزایش دهیم. قرار گرفتن برابر تیم های قدر باعث ارتقاء رنکینگ و سطح بازی ملی پوشان خواهد بود. 

وی خاطر نشان کرد: از نظر فنی بازی برابر برزیل برابری می کند با برگزاری اردوهای تدارکاتی به مدت بسیار زیاد. تجربه بازی با برزیل بسیار  بالا بوده و ثابت کردیم با شرایطی که داریم برزیل دنبال بازی کردن با ایران است. این بازی رفت و برگشت خواهد بود و قرار است بازی برگشت در فروردین ماه در ایران برگزار شود. در واقع حضور برزیل هم از لحاظ فنی و هم از بعد تبلیغاتی بسیار مفید برایمان است. ایران تیم بزرگی است و باید ثابت کنیم  که در جهان به عنوان قدری هستیم. اگر می خواهیم  تیم بزرگی  باشیم، باید با تیم های اول و دوم جهان بازی کنیم. برای رفتن بر روی سکوها اول تا سوم  جهان؛ باید با تیمهای بزرگ بازی کرد. 

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: بهترین های جوانان که در تبریز بودند در کنار با تجربه ها به برزیل اعزام می شود تا بتوانیم علاوه بر کسب تجربه، جایگاه خود را در جهان تغییر دهیم. با توجه به رقابتهای لیگ، اردوهای تدارکاتی را به صورت کوتاه مدت برگزار کرده تا هم باشگاه ها از بازیکنان خود استفاده کنند و هم تمرینات تیم ملی به خوبی برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *