جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

فیلم دربی قبل را تماشا کرده‌ام/ با هواداران برنده بازی هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، طارق همام در آستانه دیدار استقلال مقابل پرسپولیس درباره آخرین شرایط آبی پوشان اظهار داشت: شرایط تیم روز به روز در تمرینات بهتر و بهتر می شود. ما تمرینات خوبی داریم اما تیم تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جدید به تیم آمدند و برای هماهنگی بیشتر به زمان نیاز دارند. با گذشت زمان و تمرینات بیشتر می توانیم به هماهنگی مورد نظر کادرفنی نزدیک شویم و عملکردمان در زمین بهتر خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: می دانم یکی از بازیهای اصلی ما در لیگ، دربی تهران است. این مسابقه برای همه فوتبالی ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و من نیز برای این دیدار انگیزه زیادی دارم.

طارق همام در پاسخ به این سئوال که آیا از دیگر بازیکنان عراقی اطلاعاتی درباره دربی کسب کرده اید؟ بیان کرد: با بازیکنان عراقی در این باره صحبت کردم. فیلم دربی قبل را هم تماشا کردم تا بیشتر از شرایط مسابقه اطلاعات کسب کنم و به خوبی از اهمیت بازی آگاه هستم.

بازیکن عراقی استقلال در ادامه درباره فضای متفاوت ورزشگاه در این دیدار عنوان کرد: فضای ورزشگاه را قبلا دیده ام و تجربه بازی در دربی های بزرگ عراق را نیز دارم. این شرایط بسیار خوب است و واقعا چنین فضایی را در ورزشگاه دوست دارم.

او درباره تجربه کار کردن با وینفرد شفر در استقلال افزود: قبل از حضور در استقلال ایشان را می شناختم و اکنون نیز واقعا او را دوست دارم. شفر یک مربی فوق العاده است و از لحاظ فنی نیز کارش را  خوب بلد است. همه بازیکنان و کادر فنی برای رسیدن به بهترین شرایط  نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند.

همام در پایان صحبت های خود درباره اهمیت حضور هواداران در این دیدار گفت: هواداران استقلال در آسیا بهترین هستند. در دیدار با السد دیدیم که استقبال فوق العاده‌ای داشتند و یک روز زیبا را رقم زدند. مطمئن باشید به پشتوانه هواداران استقلال روز پنجشنبه برنده دربی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *