یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

فولاد دفاعی بازی کرد/ از دست دادن امتیاز دردسرساز می‌شود

به گزارش “ورزش تایمز”، علی کریمی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی انجام دادیم اما متأسفانه فولاد تنها به دفاع کردن پرداخت و با این حرکت بازی را از جریان انداخت.

وی ادامه داد: ما می دانستیم برابر حریفی بازی داریم که در تهران دفاعی بازی خواهد کرد. البته چند موقعیت هم داشتیم که متأسفانه با بدشانسی از دست دادیم.

هافبک استقلال در ادامه با نگرانی از امتیازهایی که آبی پوشان از دست می دهند گفت: در چند وقت اخیر امتیازات خوبی را از دست دادیم که این می تواند در پایان فصل به ضرر ما باشد ولی تلاش خواهیم کرد تا در بازی های آینده، نتایج قابل قبولی کسب کرده و امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

کریمی در خصوص دیدار روز دوشنبه استقلال برابر السد قطر تصریح کرد: آن دیدار بازی سال استقلال است و ما باید برای این دیدار به آمادگی کامل برسیم و هشیارانه بازی کنیم. متأسفانه چند بازیکن به تازگی به ما پیوستند و تا آنها به هماهنگی زیادی برسند، زمان زیادی لازم است اما مطمئناً کادر فنی برای بازی مقابل السد برنامه خاصی دارد و انشاءالله بتوانیم با حمایت هواداران این دیدار را با موفقیت به پایان برسانیم.

وی در خصوص عملکرد خود، اظهار داشت: من قبل از بازی های جام جهانی دچار مصدومیت شدم و نتوانستم در تمرینات بدن سازی پیش فصل استقلال، شرکت کنم و همین مسئله باعث شد تا از آمادگی کامل برخوردار نباشم. انشالله در آینده به آمادگی کامل رسیده و تمام تلاشم را برای موفقیت استقلال انجام می دهم.

هافبک استقلال در پایان خاطرنشان کرد: شرمنده همه هواداران شدیم که نتوانستیم در تهران به پیروزی برسیم ولی به آنها قول می دهیم مقابل السد و بازی های آینده لیگ جبران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *