پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

فوتسال به ناکجاآباد می‌رود/ قصدی برای بازگشت و مربیگری ندارم

به گزارش “ورزش تایمز”، امیر شمسایی درباره حضورش در سالن بازی تیم های مقاومت البرز و سوهان قم و شائبه مذاکره اش با تیم سوهان گفت: مدت زیادی بود که فوتسال را حتی از تلویزیون تماشا نکرده بودم. برای زیارت به قم رفته بودم و خواستم با تیم قم هم تجدید خاطره کنم چرا که بسیاری از بازیکنانش شاگرد خودم بوده اند. اصلا بحث حضورم روی نیمکت این تیم مطرح نبوده و با این وضعیت قصدی برای بازگشت به فوتسال ندارم.

وی افزود: در حال حاضر استراحت می کنم و به کارهای شخصی می پردازم. وضعیت اقتصادی در فوتسال خراب است و به این رشته رسیدگی نمی شود. واقعیت فوتسال ما همین است که می بینیم. با شرایط موجود، شاهد سیر نزولی در فوتسال هستیم. بسیاری از تیم ها از نظر فنی و اقتصادی سرحال نیستند و این یک زنگ خطر برای فوتسال است. ممکن است راحت جایگاهمان را در فوتسال دنیا از دست بدهیم.

مربی پیشین تیم تاسیسات دریایی با اشاره به کوچ تعدادی از بازیکنان به کشورهای خارجی از جمله چین، گفت: واقعا جایگاه چین در فوتسال جهان کجاست؟ بازیکنان ما مجبورند به خاطر مسائل مالی راهی این کشورها شوند و انتقادی به آنها وارد نیست. این واقعا درد است و هیچکس هم به آن رسیدگی نمی کند. بازیکنان در فوتسال ایران به خاطر مشکلات مالی دلسرد هستند و فوتسال با ادامه این شرایط به ناکجاآباد می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *