دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

فتحی: پیگیر بحث مجید حسینی در فیفا و AFC هستیم

به گزارش “ورزش تایمز”، امیرحسین فتحی درباره وضعیت روزبه چشمی و ماندن این بازیکن در استقلال گفت: چشمی با ما قرارداد دارد و ایشان در استقلال می ماند.

وی که با برنامه تهران ورزشی گفتگو می کرد، درباره اینکه افتخاری گفته بود چشمی خواهان مبلغ بالاتری شده بود، گفت: خیر، من با ایشان در این ارتباط صحبت خاصی نداشتم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره زمان بازگشت تیام و جباروف گفت: این بازیکنان احتمال قریب به یقین امروز و یا بامداد فردا وارد تهران خواهند شد. ما تمام تلاشمان را می کنیم مثل سال قبل در خدمت دو بازیکن تاثیرگذارمان باشیم.

فتحی درباره اینکه آیا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند؟ گفت: امروز در کشوری زندگی می کنیم که مسائل اقتصادی گریبانگیر تمام باشگاه ها است. حتی سپاهان و ذوب آهن هم مشکلات مالی دارند. این مشکلات هست ولی با درایت و تدبیر و همکاری دوستان آنرا حل می کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره اولتیماتوم کنفدراسیون آسیا به باشگاه های ایران از جمله استقلال برای حل مشکلات مالی گفت: بدهی ها را تا مهلت تعیین شده کنفدراسیون آسیا قطعا پرداخت می شود.

فتحی درباره احتمال جذب نفرات جدید تصریح کرد: کادر فنی فعلا بازیکن جدیدی نخواسته است. سیاست باشگاه حفظ بازیکنان است و از طرف کادر فنی بازیکن جدید پیشنهاد نشده است.

وی در خصوص شکایت باشگاه استقلال از مجید حسینی تاکید کرد: حسینی بازیکن استقلال است. باشگاه ترکیه اقدام غیر حرفه ای انجام داده است. خود حسینی هم کار غیراخلاقی و غیر حرفه ای کرده است و به جد پیگیر این موضوع از طریق فیفا و کنفدراسیون آسیا هستیم. حسینی حق نداشته است به تیم دیگری برود و باشگاهی هم حق مذاکره با او را نداشته است. در عرف ورزشی اگر بازیکنی قرارداد دارد، باشگاه خواهان باید با باشگاه مبدا نامه نگاری کند.

فتحی درباره اینکه در قرارداد حسینی بندی هست که به او اجازه جدایی می دهد، گفت: این بند قید شده است ولی بعد از موافقت باشگاه استقلال. باید با ما نامه نگاری شود.
وی در خصوص اینکه آیا از قبل استقلالی بوده است؟ اظهار کرد: اگر استقلالی نبودم اینجا نبودم. بنده سابقه ورزشی و فوتبالی دارم و سه دهه حضور مستمر داشته ام. از سه چهار دهه پیش می دانستند رنگ بنده رنگ آبی است. بنده استقلالی بوده و هستم.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *