پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

غیبتم به خاطر مصدومیت بود نه پول/ استقلال در آینده بهتر می شود

به گزارش “ورزش تایمز”، وریا غفوری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پیکان در ورزشگاه آزادی گفت: هفته اول همیشه شرایط خاصی دارد، تیم ها به مرز  آمادگی نرسیده اند و نباید انتظار زیادی از تیم های حاضر در لیگ برتر داشته باشیم.

غفوری در پاسخ به این سوال که گفته شده است شما به خاطر مطالبات تان قهر کرده بودید، گفت: اصلا قهری در کار نبوده است من در روزهای آخر اردوی ترکیه دچار مصدومیت شدم زودتر برگشتم تا با رفع مصدومیت مقابل پیکان بازی کنم که این کار را هم انجام دادم اما برخی ها به دنبال جوسازی علیه من هستند و دست از این کار برنمی دارند.

غفوری در پاسخ به این سوال که هوداران استقلال به وزیر ورزش توهین کردند، گفت: من چنین چیزی نشنیدم و در این خصوص نمی توانم نظری بدهم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که شما به دلیل تغییر پست جام جهانی را از دست دادید، نظرتان چیست گفت: من می خواستم جایی بازی کنم که عملکرد خوبی داشتم اما قسمت من نبود و نتوانستم در جام جهانی حضور داشته باشم.

غفوری در خصوص دیدارهای لیگ قهرمانان و اینکه استقلال بازیکنان بزرگی ندارد، گفت: کسانی که در استقلال بازی می کنند جزو بهترین ها هستند مطمئن باشید این جوانان با بازی های بیشتری به هماهنگی کامل خواهند رسید و هم تجربه کسب خواهند کرد و ما می توانیم در لیگ قهرمانان هم موفق باشیم.

هافبک استقلال در پایان گفت: هواداران صبور باشند و من به آنها اطمینان می دهم که در هفته های آینده بازی های بهتر و زیباتری را از استقلال شاهد خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *