سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

علی قربانی گزینه قلعه‌نویی است/ مهاجم استقلال را نمی‌خواهیم

مسعود تابش در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه، احتمال برپایی اردوی آماده سازی در جزیره کیش و شائبه جذب دو بازیکن جدید صحبت هایی انجام داد که در ادامه می آید:

* زمین کیش خراب باشد جای دیگری اردو می زنیم
تمریناتمان را از روز شنبه آغاز کرده ایم. داریم شرایط را برای برگزاری یک اردوی آماده سازی بررسی می کنیم. جزیره کیش یکی از گزینه های ما برای برپایی اردو است ولی باید ببینیم وضعیت زمین کیش چطور است. شنیده ایم زمین چمن جزیره کیش وضعیت خوبی ندارد. اگر اینطور باشد فکر دیگری می کنیم. نباید در دوران آماده سازی بازیکنانمان دچار مصدومیت شوند. برای اردوی خارجی هم باید ارزیابی داشته باشیم. ممکن است بتوانیم اسپانسر بگیریم و راهی یک اردوی خارجی شویم. تا الان چیزی قطعی نشده است.

اهل بمب ترکاندن نیستیم
مشغول نقل و انتقالات هستیم. در نیم فصل نمی شود تغییرات وسیعی در تیم ایجاد کرد چون ممکن است از آنطرف پشت بام به زمین بیافتیم. هماهنگی بازیکنان هم مهم است. اهل بمب ترکاندن نیستیم و در نقاطی که نیاز به تقویت داشته باشیم، اقدام می کنیم. ما بازیکنان خوبی داریم و نشانه اش هم این است که قهرمان نیم فصل شدیم.

جذب هیچ بازیکنی قطعی نشده است
اسامی زیادی در نقل و انتقالات مطرح می شود ولی قطعیت ندارد. هر موقع به نتیجه رسیدیم خودمان اعلام می کنیم. بعضی بازیکنان با تیم های داخلی قراداد دارند و جذبشان سخت است. اگر با بازیکنی به توافق رسیدیم و با درخواست های معقول و اصولی موافقت شد، جابجایی صورت می گیرد اما هنوز جذب بازیکنی قطعی نشده است.

قربانی را می‌خواهیم؛ الحاجی گرو را نه!
علی قربانی یکی از گزینه های کادر فنی ما برای نیم فصل است. درباره الحاجی گروه هم باید بگویم قضاوتی راجع به نحوه بازی او در استقلال نداریم ولی موردنظر کادر فنی ما نبوده و نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *