سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

عجله‌ای برای بازگشت ندارم/ تمریناتمان برای قهرمانی است

به گزارش “ورزش تایمز”، محسن ربیع خواه درباره آخرین وضعیت خود، اظهار داشت: مراحل درمان و تمرینات را زیر نظر کادر پزشکی و کادر فنی پشت سر می‌گذارم. برای بازگشت عجله‌ای ندارم.  سعی می‌کنم با اجرای دقیق برنامه‌ها و تلاشی که انجام می‌دهم هر چه زودتر خودم را به فرم مطلوب برسانم.

هافبک دفاعی پرسپولیس ادامه داد: وقتی مصدوم شدم به خودم دلداری دادم. روزهای اول خیلی سخت بود ولی همراهی دوستان و همبازیانم و قوت قلب هواداران باعث شد خودم را سریع آماده کنم و با امید و انرژی زیادی کارم را شروع کردم تا برگردم.

ربیع‌خواه در پایان اضافه کرد: هواداران باعث شدند راهم را محکم‌تر ادامه بدهم. در آن شرایط سخت به کمک من آمدند و حالا هم در شرایط سخت به کمک تیم می‌آیند. البته با تلاشی که در این روزها از بچه‌ها دیده‌ام و با نفراتی که داریم، شخصا فکر می‌کنم تیم ما از همین شروع کار با هدف قهرمانی در مسابقات حاضر می‌شود. من تمرینات اختصاصی خودم را دنبال می‌کنم ولی باید نزدیک بود تا دید بچه‌ها با چه فشار و جدیتی تمرین می‌کنند. چنین تمرینی برای تیمی است که می‌خواهد قهرمان شود و در این میان، حمایت هواداران مثل همیشه یکی از مهمترین داشته‌های ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *