شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

شکست استقلال برابر ذوب آهن در نیمه اول/ فوتبال جذاب با اتفاق تلخ

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران در هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه فولاشهر اصفهان آغاز شد که نیمه اول این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. رضا حبیب زاده(۲۳) و ادی هرناندز(۴۵) برای ذوب آهن و وریا غفوری(۴۳) برای استقلال گل زدند.

دیدار دو تیم در دقایق ابتدایی چنگی به دل نزد و اشتباهات پرتعداد بازیکنان روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود اما از دقیقه ۱۵ به بعد شرایط کمی متفاوت شد و بعد از اینکه دو تیم یک موقعیت خوب را از دست دادند و مظاهری و رحمتی واکنش های عالی داشتند، در دقیقه ۲۳ اتفاق ویژه ای رخ داد. 

در این دقیقه ذوب آهن روی یک ارسال و رفت و برگشت توسط رضا حبیب زاده به گل اول دست پیدا کرد. این گل در شرایطی با ضربه سر به ثمر رسید که برخورد پای وریا غفوری به صورت حبیب زاده این بازیکن را با خونریزی و مصدومیت جدی مواجه کرد و بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. 

بعد از این اتفاق تلخ که فضای ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داد و حتی هواداران ذوب آهن هم شادی زیادی نکردند، بازی رنگ و بوی دیگری گرفت و فوتبال جذابی از سوی دو تیم به نمایش درآمد. 

در حالی که همه منتظر بودند تا نیمه اول با برتری ذوب آهن به پایان برسد، روح الله باقری در دقیقه ۴۳ با پاسی عالی وریا غفوری را در موقعیت گل قرار داد و ضربه دقیق این بازیکن به گل تساوی تبدیل شد. 

بازی که به خاطر مصدومیت حبیب زاده پنج دقیقه در نیمه اول وقت اضافه داشت، این ذوب آهن بود که توسط هرناندز به گل برتری دست پیدا کرد. در این صحنه سیدمهدی رحمتی در خروج از دروازه مرتکب اشتباه شد و توپ روی پای هرناندز نشست و او با ضربه ای دقیق دروازه را برای دومین بار باز کرد تا ذوب آهن نیمه اول را با برتری به رختکن برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *