شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸

شهرزاد نصیری: با چمن مصنوعی برای همیشه خداحافظی کردیم

به گزارش خبرنگار مهر، شهرزاد نصیری درباره حضورش در فوتبال پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال در آسیا گفت: تیم زیر ۱۹ سال آبان ماه مسابقات مقدماتی آسیا را در پیش دارد و با توجه به مشغله بسیاری که در فوتسال داشتم به درخواست نایب رئیس بانوان پاسخ مثبت دادم و به عنوان سرپرست در تیم ملی بزرگسال و تیم زیر ۱۹ سال حاضر شدم. با توجه به اینکه حدود ۱۴ سال پیش بازیکن فوتبال بوده‌ام علاقه  داشتم که به فوتبال بانوان کمک کنم چرا که احساس می کنم در حق فوتبال جفا شده است و امکانات و اهمیتی که باید مانند فوتسال به فوتبال داده شود انجام نشده است. از اردیبهشت ماه کنار تیم قرار گرفتم و به آنها کمک کردم، خداروشکر هر دو تیم ما در شرایط مطلوب قرار دارند.

نصیری درباره روند آماده سازی و دیدارهای تدارکاتی تیم نیز گفت: در اردوی حال حاضر، دیدارهای تدارکاتی را بین تیم جوانان و بزرگسال برگزار کردیم. در اردوی بعد نیز بار دیگر بین دو تیم دیدارهای تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد. برنامه هم برای برگزاری دیدار های تدارکاتی در داخل یا خارج از کشور داریم که البته باید دید مذاکرات چطور پیش می رود.

وی درباره دیدار تدارکاتی با اردن گفت:  هنوز مشخص نیست و در حد طرح مسئله است.

سرپرست تیم زیر ۱۹ سال درباره تمرین جوانان بر روی چمن طبیعی بیان کرد: با چمن مصنوعی برای همیشه خداحافظی کردیم. با توجه به امکاناتی که تیم های ملی در اختیار ما گذاشته است مانند تیم کی روش همه امکانات در اختیارمان قرار می گیرد و حتی از آنها نیز فراتر خواهیم رفت. ما دیگر بر روی چمن مصنوعی کار نخواهیم کرد. 

نصیری درباره برگزاری لیگ فوتسال  اظهار کرد: قرار بود ۵ ام مرداد  ماه استارت لیگ خورده شود اما با توجه به وضع اقتصادی جامعه و مشکلات اقتصادی دیگر خود ما نیز می ترسیم  که آیا تیمها می توانند تیم داری کنند یا خیر؟ یک تعاملاتی با باشگاه ها داشتهایم ان شالله از ۱۲ام مردادماه، لیگ استارت خواهد خورد و امید داریم با ۱۴ تیم لیگ را آغاز کنیم.  حضور کفاشیان بزرگ ترین نعمت در فوتسال است که همیشه حمایت کرده است تا تیم ها باقی بمانند، تلاش ما نیز ثبات تیم‌ها در لیگ برتر است.

به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی آسیا آبان ماه به میزبانی میانمار برگزار می شود و ایران با تیم های میانمار، لائوس و فلسطین همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *