یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

شفر: یکسری فشارها روی شانه های من است

به گزارش “ورزش تایمز”، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی استقلال با پیکان گفت: در چند هفته گذشته یکسری مشکلاتی داشتیم که این مشکلات به تیم وارد می شد و روی شانه های من بود. در این مدت  می شنیدم که باید ببریم، ببریم و ببریم. در هفته های اخیر در تمرینات با تمرکز کار کرده ایم.

وی افزود: بازیکنان جدیدی به ما اضافه شدند. گادوین منشا شرایط خاصی داشت و دیر به ما اضافه شد ولی چند بازیکن دیگر زودتر اضافه شدند و نیاز به درک تاکتیکی با سایر بازیکنان داشتند. هر زمان که می خواهیم دوباره بازی هایمان را شروع کنیم، یکسری مشکلاتی داریم. 

سرمربی استقلال یادآور شد: چیزی که من در ذهنم دارم این است که درمورد یکسری مسائل جدا از بازی یک روز دیگر صحبت کنم. الان تمرکز ما روی بازی با پیکان است. این مسابقه همواره برای ما دشوار بوده است. در بازی رفت کار سختی داشتیم و الان هم همینطوراست. با بازیکنان جدید در تمرینات کار کردیم. پاتوسی بازیکن بسیار خوبی است. وقتی در اردوی نیم فصل بودیم به همراه مربیان استقلال بازی های پاتوسی را دیدیم. ولی شرایطش مشخص نیست که بازی می کند یا خیر. ایسما هم بازیکن خوبی است. چند هفته در تمرینات تیمی نبوده و باید بیشتر آماده شود. اگر صد درصد آماده شود همان بازیکنی است که ما به او نیاز داریم. ایسما می تواند یکضرب و دوضرب بازی کند و بازی را جلو نگه دارد. شاید امروز اطلاعات جدیدی هم درباره شرایط این دو بازیکن به دست بیاوریم.

شفر ادامه داد: امروز تمرین آخر تیم قبل از مسابقه است. هنوز نمی دانم کدام بازیکنان در ترکیب هستند. در یک یا دو پست شرایط مشخص نیست.

سرمربی استقلال در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت پاتوسی و گادوین منشا و اینکه آیا آنها می توانند فردا برای استقلال بازی کنند یا خیر؟ تصریح کرد: شاید. هنوز وضعیت مشخص نیست. امروز منشا به تمرین می آید و باید دید وضعیتش چطور است. شاید سیستم ما برای منشا جدید باشد. از الان نمی توانم اینرا بگویم. منشا باید سبک بازی و عملکرد بازیکنان ما را بشناسد و بازیکنان دیگر هم باید سبک بازی او را بشناسند. از هواداران می خواهم به بازیکنان جدید ما زمان بدهند. اتفاقی که برای گرو افتاد نباید برای نفرات جدید تکرار شود. شاید فقط ده دقیقه از بازی گرو گذشته بود که بعضی افراد علیه او شدند. از هواداران می خواهم به این نفرات فرصت بدهند تا خودشان را در تیم پیدا کنند و با دیگران به هماهنگی برسند. ما همیشه به هواداران نیاز داشتیم و آنها همواره به ما کمک کرده اند؛ اینبار هم از این بازیکنان حمایت کنند.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *