شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

شفر: هدف ما برد مقابل پرسپولیس است

به گزارش “ورزش تایمز”، وینفرد شفر در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره شرایط تیمش در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: خوشحالم که می توانیم دربی را برگزار کنیم. داریم روی این بازی کار می کنیم. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم. شاید هم برنده شویم ولی بازی ساده ای نداریم. هدف ما برد در دربی است. 

وی در خصوص ارزیابی اش از ۶ هفته گذشته و احتمال جدایی اش از استقلال بعد از دربی در صورت باخت گفت: من مربی ای هستم که هیچ موقع نمی ترسم. برای بازی با السد نگرانی نداشتم. برای دربی هم نگران نیستم. ۵۰ هزار هوادار ما را حمایت می کنند. باید بجنگیم و همه با صد درصد توان تلاش کنند.

سرمربی استقلال درباره تغییر پست وریا غفوری نسبت به سال گذشته و اینکه نسبت به سال گذشته هنوز به اوج نرسیده است، تصریح کرد: غفوری به عنوان وینگر مقابل ذوب آهن گلزنی کرد و حتی به تیم ملی هم دعوت شد. او بعد از بازگشت از تیم ملی مریض بود و نتوانست تمرین کند. الان او شرایط خوبی دارد.

شفر درباره فرشید باقری گفت: باقری مریض است و باید دید تا فردا شرایطش چطور می شود.

وی در خصوص کری خوانی بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: فکر می کنید یک مربی باید چه بگوید؟ مگر می شود بگویند ما می بازیم؟ ما هم می خواهیم برنده باشیم. امیدوارم در پایان مسابقه ما برنده باشیم. در دو بازی قبل بازی یک بر صفر شد و مسابقات خوبی بود.

سرمربی استقلال درباره جایگاه دو تیم در جدول و اینکه پرسپولیس در رده دوم است، گفت: بله خوب است به پرسپولیس تبریک می گویم.

شفر درباره فراز و نشیب استقلال در این فصل خاطرنشان کرد: ما بازیکنان جدیدی داریم که باید خودشان را پیدا کنند. یک مثال می زنم. منچسترسیتی دو سال با مربی جدید سوم و چهارم شد. دورتمند هم همینطور. ما هم به زمان نیاز داریم. وقتی شش هفت بازیکن جدید داریم نمی توانیم در طول چهار هفته تیم درجه یک درست کنیم. داریم کار می کنیم. من دو سال قرارداد دارم و می خواهم جوان ها را آهسته آهسته وارد تیم کنم. طبیعی است می خواهیم در دربی برنده باشیم و تمام تلاشمان روی این موضوع است. 

وی گفت: نمی توانیم برویم و با شش بازیکن جوان بازی کنیم. ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان می خواهیم. هدفم ساختن یک تیم جدید برای آینده است. 

ادامه دارد… 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *