جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

شفر مخالفتی با حضور مجیدی نداشت/ تعیین مهلت برای جباروف

به گزارش “ورزش تایمز”، امیرحسین فتحی درباره حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی باشگاه استقلال به رادیو تهران، گفت: همیشه ارتباطم با مجیدی برقرار بوده است. از روزی که مسئولیت باشگاه را بر عهده گرفتم، ارتباطم بیشتر شد. مجیدی بازیکن خوب، نخبه و تاثیرگذار باشگاه استقلال بوده است و مدارج مربیگری را هم طی کرده است. بهترین سرمایه گذاری برای آینده باشگاه فرهاد مجیدی بود که کنار مربی بزرگی مثل شفر باشد و از دانش او استفاده کند تا در آینده باشگاه خودش را از داشته هایش منتفع کند. باتوجه به برنامه ریزی و صحبت هایی که با مجیدی و شفر داشتیم به این نتیجه رسیدیم مجیدی را به جمع خودمان اضافه کنیم و توانستیم از وی کنار شفر استفاده کنیم.

وی افزود: مجیدی از بزرگان و اسطوره های باشگاه استقلال است. او بعد از اتمام دوران بازیگری، کلاس های متعددی رفته است. باید یک روز می رسید که مجیدی داشته هایش را به باشگاه خودش بدهد. این بهترین زمان برای حضور مجیدی بود. دوست داشتم برای اولین بار به عنوان مربی خودم در کنار مجیدی باشم. امیدوارم او بتواند به عنوان یک مربی خودش را ثابت کند و از پتانسیل زیادی که دارد استفاده کند.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا شفر با مجیدی مخالف بوده است؟ تصریح کرد: هر کمکی آورده می شود با هماهنگی سرمربی است. مگر می شود یک مربی بدون هماهنگی سرمربی آورد؟ از زمانی که من آمدم مخالفتی با حضور مجیدی در زمان شفر ندیدم. فقط دنبال زمان مناسبی برای حضور مجیدی می گشتیم. باتوجه به فراز و نشیب صلاحی که در نیم فصل داشتیم زمان مناسبی برای حضور مجیدی نبود ولی الان موقع آن رسیده بود که مجیدی به کادر فنی اضافه شود.

فتحی در خصوص وضعیت سرور جباروف گفت: یکبار برای همیشه می گویم. جباروف بازیکن بزرگ و دو ستاره است و محبوب هوادارانمان است ولی هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه استقلال نیست. نام استقلال از هر بازیکنی بزرگتر است. تا زمانی که در باشگاه هستم اجازه نمی دهم خدشه ای به نام باشگاه وارد شود. با جباروف از یکی دو ماه پیش صحبت کردیم و تقریبا به توافق رسیدیم. قرار شد طلب ۱۳۰ هزار دلاری آن پرداخت شود. ۴۰ هزار دلار این پول پرداخت شد. ۳۰ هزار دلار را هم اسپانسر داد. قرار بود جباروف بیاید و قرارداد را امضا کند. هر روز صحبت هایی را می شنوم. بازهم می گویم اجازه نمی دهم کسی با باشگاه استقلال بازی کند. اگر جباروف امروز و فردا به تهران آمد، پس از موفقیت در تست پزشکی و بدنی قرارداد را امضا می کند وگرنه از نام این بازیکن صرفنظر می کنیم و سراغ گزینه های دیگر می رویم.

ادامه دارد… د.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *