شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

شرایط پیکان خوب نیست/ تصمیم کادر فنی بود دیر به میدان بیایم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد قاضی پس از شکست ۴ بر صفر تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: خوب بازی نکردیم و به همین دلیل بازی را هم واگذار کردیم. متاسفانه گلهای بدی خوردیم و در نیمه دوم برای جبران آمدیم اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم و باز هم دروازه مان باز شد.

وی افزود: شرایط پیکان خوب نیست. مشکلاتی وجود دارد که امیدوارم هر چه زودتر حل شود در غیر این صورت شرایط پیکان بدتر خواهد شد.

مهاجم پیکان تهران در پاسخ به این پرسش که این مشکلات چیست گفت: این مشکلات درون خانوادگی است و من نمی توانم آن را عنوان کنم اما امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.

وی در پاسخ به این پرسش که امروز در دقایق پایانی به میدان آمدی آیا آماده نبودی افزود: خوشبختانه من آماده آماده هستم. در چند بازی دوستانه که انجام دادیم هم گلزنی کردم و هم پاس گل زدم اما صلاح کادر فنی این بود که امروز در دقایق پایانی به میدان بیایم.

محمد قاضی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط پیکان در آینده بهتر خواهد شد گفت، با تغییراتی که در کادر فنی بوجود آمده تلاش می‌شود تا پیکان شرایط بهتری پیدا کند. فرکی و دستیارانش به تازگی به پیکان پیوسته اند و نیاز به زمان دارند و مطمئن باشید اگر مشکلات داخلی حل شود پیکان بهتر و بهتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *