شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

شجاعت بازیکنان عامل پیروزی شد/ پرسپولیس می‌تواند فینالیست شود

ناصر ابراهیمی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص سه بر یک پرسپولیس مقابل الدحیل قطر گفت: بازی منطقی و شجاعانه پرسپولیس دلیل اصلی پیروزی این تیم بود.

مربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس توانستند در طول ۹۰ دقیقه مالکیت توپ را در دست بگیرند همین امر سبب شد تا هافبک های الدحیل نتوانند خلق موقعیت کنند، وقتی گردش توپ در اختیار تیمی باشد بدون شک موقعیت گل نیز برای همان تیم خواهد بود. این اتفاق برای پرسپولیس افتاد و آنها توانستند بازی باخته را با برد قاطعانه جابجا کنند.

وی درباره دیدار پرسپولیس و السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا  اذعان داشت: نبرد حقیقی بازی بعدی پرسپولیس در بین هافبک ها خواهد بود. ژاوی و گابی دو هافبک تاثیرگذار قطری ها هستند که خیلی خوب می توانند نبض بازی را در اختیار بگیرند اما اگر پرسپولیس همچون دیدار با الدحیل ترسی از آنها نداشته باشد می تواند به فینال آسیا برسد.

ابراهیمی درباره فشردگی بازی های پرسپولیس در مهرماه سال جاری تصریح کرد: این تیم صرفا ۱۱ بازیکن دارد پس خیلی نمی تواند به بازیکنانش استراحت بدهد و از آنها در بازی های خیلی مهم استفاده کند. آنها باید در بازی های فشرده خود هم به بردن فکر کنند، هم عدم  مصدومیت. با این حال شرایط روحی آنها بسیار خوب است و فکر می کنم خواهند توانست هم در لیگ برتر و هم در آسیا به پیروزی های متوالی برسند.

وی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کنیم که این تیم حالا نماینده ایران در فوتبال باشگاهی آسیاست. مدیران ما  می توانند ضعف های عمده خود را در خصوص سیاست گذاری برای فوتبال ایران را پشت همین قهرمانی احتمالی پرسپولیس در آسیا مخفی نگه دارند. پس بهتر است هر گونه همکاری را با این تیم داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *