سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

شباهت عجیب احمد به علیرضا؛ از چهره تا آرزوهایی که دست‌یافتنی است

به گزارش “ورزش تایمز”، نوجوانان بسیاری برای شرکت در مراسم تجلیل از «وحید امیری» و «علیرضا بیرانوند» به سالن آمده اند، با ساک های ورزشی بر دوش و پیراهن های ورزشی که نشان می دهد از مدرسه فوتبال یک راست خود را به مراسم تجلیل از اعضای تیم ملی فوتبال ایران رسانده اند.

اما در این میان «احمد» با شباهت عجیبی که به علیرضا بیرانوند دارد، تعجب حاضران در مراسم تجلیل از علیرضا بیرانوند و وحید امیری را برانگیخته است. او هم شبیه دیگر بچه های حاضر در جمع با ساک ورزشی خود به مراسم آمده است.

به بهانه شباهتی که با علیرضا بیرانوند دارد با او گفت و گو می کنم. می گوید نسبت فامیلی دوری با علیرضا بیرانوند دارد و نامش احمد است.

داستان دیدارش با علیرضا بیرانوند را اینگونه تعریف می کند: دو روز پیش در خانه علیرضا بیرانوند بودیم و علیرضا خودش هم در مورد شباهتمان به یکدیگر صحبت کرد، علیرضا تا من را دید گفت تو چقدر شبیه منی! و همه در آن جمع خندیدند؛ علیرضا گفت با نوجوانی های من مو نمیزنی و دقیقا شبیه من هستی.

احمد می گوید فوتبال بازی می کند اما در پست هافبک است و دروازه بان نیست.

شباهت عجیب احمد به علیرضا؛ از چهره تا آرزوهایی که دست‌یافتنی است

اما احمد علاوه بر شباهت ظاهری که به علیرضا بیرانوند دارد، با ساک نه چندان نو و ساده ورزشی که در دست دارد بی شباهت به علیرضای سال های گذشته نیست، روزهایی که علیرضا با یک ساک به تهران رفت تا مسیر تحقق آرزوهای خود را طی کند این بار برای نوجوانان دیگری در شهرها و روستاها تکرار می شود.

موفقیت علیرضا بیرانوند در شرایط سختی که بارها در جمع های مختلف تعریف کرده، حالا انگیزه دوچندانی برای کودکان و نوجوانان ایجاد کرده است تا بدانند با دست خالی اما همت و تلاشی بی نهایت می توان موفق شد؛ آرزوها حالا دست یافتنی تر به نظر می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *