یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

شانس داشتیم برنده می شدیم/ دستمان خالی بود

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی پس از باخت یک بر صفر امشب پدیده مشهد در هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در جمع خبرنگاران حاصر در سالن کنفرانس ورزشگاه امام رضا گفت: بازی را خوب شروع نکردیم. با این حال معتقدم نباید نتیجه را واگذار میکردیم.

سرمربی پدیده مشهد افزود: قبلا هم گفته بودم چند بازیکن تیم نمی توانند بازی کنند که به ضررمان شد. به خاطر نداشتین تمرکز دچار مشکل شدیم اما از بحث فنی از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و حق ما باخت نبود.

* حق ما باخت به تیم برانکو نبود

وی ادامه داد: به تیم پرسپولیس تبریک می گویم اما حق ما باخت نبود. بازی به نحو خوبی برگزار شد.  بچه های پدیده زحمت زیادی کشیدند اما نتوانستیم گل بزنیم. من از تیم راضی هستم. با همه مشکلاتی که دتشتیم و تنها ۳ نفر روی نیمکت داشتیم و حتی گلر ذخیره نداشتیم و دست ما امروز خالی بود.
گل محمدی افزود: اگر شانس بود می توانستیم برنده باشیم.  امیدوارم دیگر چنن اتفاقاتی رخ ندهد. امیدوارم در بازی های بعدی بهتر شویم.

سرمربی پدیده افزود: مشکلات دست من نبود بلکه از قبل این مشکلات وجود داشت. صبح با مهدی تاج صحبت کرده بودیم اما در آخر اعلام کردند که دستور تاج را سازمان لیگ عملی نکرد.

سرمربی پدیده درباره وضعیت جوانگرایی تیمش گفت: پدیده تیم با تشکیلاتی است. به اجبار اینجا نیامدم و از تیم شناخت داشتم که کار را آغاز کردیم. درست است مشکلات زیادی از قبل بوده اما دلیلی نمی شود از بزرگی پدیده کم شود. مشکلات حل می شود و من به تیمم اعتقاد دارم.

گل محمدی درباره قضاوت داور این دیدار افزود: قضاوت داور بازی خوبی بود اما فکر می کنم علیچور باید در ابتدای بازیاخراج می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *