سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سطح بازیکن غنایی در حد جوانان ما بود/۳ امتیاز را می خواهیم

به گزارش “ورزش تایمز”، کاظم فرحانی صبح امروز در نشست خبری پیش از بازی تیم نفت مقابل پیکان افزود: بازی سختی مقابل تیم پیکان خواهیم داشت این تیم از بازیکنان و مربی خوبی برخوردار است اما بازیکنان ما تمرین شادابی را داشتند و آماده بازی سختی هستیم تا بتوانیم نخستین پیروزی در لیگ برتر را از این بازی کسب کنیم.

وی اظهار کرد: سیروان خسروی را به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی مقابل سپید رود در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان همراه ما هستند و شرایط خوبی دارند.

مربی دروازه بانان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: سرجیو برای این بازی تمرینات خوبی را بر اساس نقاط ضعف و قوت تیم پیکان طراحی کرد؛ بنابراین بازیکنان تمرینات خوبی را داشتند امیدوارم امروز روز خوب بازیکنان ما باشد و بتوانیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

فرحانی گفت: نظر سرجیو درباره بازیکن غنایی تیم آن است که سطح بازی این بازیکن با بازیکنان جوان تیم برابر است و لذا به عقیده آن اگر فرصتی هست آن را به بازیکنان جوان خودمان بدهیم.

وی افزود: هر دو دروازه بان ما یعنی شهاب گردان و محمد دریس در آمادگی کامل به سر می برند و اینکه چه کسی در درون دروازه باشد فرقی ندارد مهم آن است که سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *