پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

ساکت: بحثی در مورد مسائل کلی تمدید قرارداد کی‎روش وجود ندارد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت درباره قضاوت تیم داوری ایران (فغانی، سخندان و منصوری) در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت : این افتخار بزرگی بود که نام جمهوری اسلامی ایران توسط این سه پرچمدار ایرانی تا مراحل پایانی جام جهانی بالا برده شد. این سه داور، پرچمداران نام ایران بودند که تا روزهای پایانی حضور درخشان و نام مقدس ایران را در جام جهانی حفظ کردند. همه ایران به فغانی، سخندان و منصوری احترام می‌گذارند.

وی افزود: از مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و ۸۰ میلیون ایرانی که در داخل و خارج از کشور، حضور بسیار گرمی داشتند و انرژی مثبت را بدرقه راه تیم ملی و تیم داوری کردند تشکر می‌کنیم. بدون شک حضور درخشان تیم داوری ایران در جام جهانی، تأثیر زیادی در ارتقا سطح داوری کشور خواهد داشت و حتماً نسل جدیدی با الگو برداری از فغانی‌ها، سخندان‌ها و منصوری‌ها در داوری کشور رشد خواهند کرد. قطعاً چهره های جدیدی هم به فوتبال ایران و آسیا معرفی خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش تصریح کرد: روز گذشته (دوشنبه) آقای تاج با کی‌روش جلسه داشته و قطعاً او اطلاعات دقیق را در این خصوص ارائه خواهد کرد. به هر حال در ارتباط با  مسائل کلی بحثی وجود ندارد، دغدغه اصلی بحث آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا است. کی‌روش برنامه بسیار خوبی را آماده کرده که باید ببینیم چقدر ما و همه نهادها می‌توانیم این برنامه‌ها را مورد حمایت قرار دهیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *