شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

رفتن منشا فنی بود/اعضای هیئت مدیره هفته آینده مشخص می شوند

به گزارش “ورزش تایمز”، ایرج عرب در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر پدیده در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که توانستیم دیدار اول را با پیروزی به پایان رسانده و سه امتیاز را از آن خود کنیم. این شروع خوبی برای پرسپولیس بود و امیدوارم این پیروزی ها تداوم داشته باشد.

عرب در مورد جدایی گادوین منشا از پرسپولیس و رفتن او به استقلال تصریح کرد: این خواسته کادر فنی بود.  سرمربی تیم پرسپولیس دیگر این بازیکن را نمی خواست و ما رضایت نامه او را امضا کردیم تا او از تیم جدا شده تا به هر تیمی که دلش خواست برود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که گفته می شود شما برای او شرط گذاشته بودید که به استقلال نرود؟ اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد او می توانست با هر تیمی که شرایط برای او فراهم بود قرارداد بسته و بازی کند  و ما هم دیگر کاری به او نخواهیم داشت.

وی در خصوص انتخاب اعضای هیئت مدیره و زمان آن گفت: قرار بودظرف یکی دو روز آینده این اتفاق رخ دهد که به خاطر تعطیلات پیش رو قرار شد چهارشنبه هفته آینده اعضای هیئت مدیره مشخص شوند.

عرب در پاسخ به این سوال که آیا برای جذب بودیمیر مبلغ کلانی را پرداخت کرده اید؟ تأکید کرد: ما هیچ پولی بابت جذب این بازیکنان پرداخت نکردیم زیرا باشگاه طرف ما این بازیکن را آزاد اعلام کرد و ما هم بدون پرداخت هیچ پولی این بازیکن را به پرسپولیس آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که شما پول منشا را به طور کامل پرداخت کرده اید تا او از پرسپولیس شکایت نکند، گفت: صلاح در این بود که چنین شود. با  توجه به اینکه برانکو او را نمی خواست و ما هم نمی خواستیم این بازیکن را بی دلیل در پرسپولیس نگه داریم چون می دانستیم حاشیه های زیادی در پی داشت با او تسویه حساب کردیم تا  سال آینده مبلغ کلانی را بابت شکایت او پرداخت نکنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا پرسپولیس نیم فصل دوم هم با آرامش به کارش ادامه داده تا بتوانیم در پایان فصل یک بار دیگر جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *