چهارشنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

رضایی: فولاد می‌تواند مقابل پرسپولیس هم برنده باشد

حبیب الله رضایی درباره پیروزی تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل پارس جنوبی در هفته اول لیگ برتر به “ورزش تایمز”، گفت: خوشبختانه در اولین هفته از رقابت های لیگ برتر، فولاد خوزستان موفق شد ۳ امتیاز ارزشمند برای خود در جدول ذخیره کند. امیدواریم در ادامه این روند و با بهبود شرایط آمادگی و هماهنگی بازیکنان تیم شاهد کسب پیروزی در رقابت های آینده باشیم.

وی افزود: در نیمه نخست این دیدار تا اندازه ای فشار و استرس شروع لیگ بر عملکرد بازیکنان تاثیر داشت و حتی مانع از گل شدن پنالتی بازیکن تاثیرگذار ما شد. اما در نیمه دوم، تغییراتمان خوب بود و با اتحاد و هماهنگی بیشتر بین نفرات موفق شدیم این سه امتیاز ارزشمند را در خانه کسب کنیم و شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم. در کل می توان گفت که تلاش تمامی بازیکنان در طول این مسابقه ستودنی بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین به دیدار هفته دوم برابر  پرسپولیس اشاره کرد و افزود: رقابت با مدافع عنوان قهرمانی و یکی از برترین تیم های چند فصل اخیر لیگ برتر از یک سو سخت و از سوی دیگر برای ما جذاب خواهد بود. فولاد در این فصل بازیکنان ارزشمندی دارد و مطمئنا می تواند با برنامه‌ریزی‌های دقیق کادر فنی تیم فولاد، در  ورزشگاه آزادی نیز به عنوان تیم برتر به کار خود پایان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *