جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

رشیدی: استقلال می‌توانست بر السد پیروز شود

به گزارش “ورزش تایمز”، منصور رشیدی سنگربان ملی پوش سالهای دور استقلال با تاکید بر اینکه استقلال دربازی دیشب قابلیت پیروزی برابر السد را داشت گفت: واقعا حیف شد چون استقلال زمانی که ۲-۱ از حریف پیش افتاد انگیزه‌اش مضاعف شد و مشخص بود بازیکنان السد دچار اضطراب شده‌اند اما اشتباهات فردی مانع از یک برد شیرین شد.

وی افزود : واقعیت این است که استقلال نسبت به بازی رفت بهتر بود و اگر هوشیاری بخرج می‌داد قطعا پیروز میدان بود. اما اشتباه برخی از بازیکنان و اخراج  روزبه چشمی باعث شد تا اوضاع بر وفق مراد تیم السد شود.

رشیدی در ادامه گفت: استقلال در حالی از گردونه لیگ قهرمانان آسیا خارج شد که فرصت آن را داشت که در دوحه جبران مافات کند. اما از اینها گذشته استقلالی‌ها از مدیریت گرفته تا کادرفنی و یکایک بازیکنان از حالا باید در فکر حضوری قوی در لیگ برتر و جام حذفی باشند.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: شفر باید به نفرات جوان تر بیش از پیش انگیزه و انرژی بدهد تا بتوانند بدون استرس بازی کنند  و آرزو می‌کنم استقلال در ادامه مسابقات داخلی  حضوری پر بارتر داشته باشد.

وی در پایاناظهار  داشت: باید بپذیریم آقای فتحی زمان مناسبی برای برنامه ریزی در اختیار نداشت ولی با این وجود کارهای خوبی را انجام داد. استقلالی ها باید از برنامه های مدیریت و هر مسئولی که دلسوزانه فعالیت می کند حمایت کنند و راهکار سازنده بدهند تا ایشان و همکارانش بتوانند درفضایی آرام  مشکلات را کاهش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *