دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

رایزنی‌ گرشاسبی با وزیر ورزش/ گره کور مشکلات پرسپولیس باز می‌شود؟

به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه پرسپولیس که برندش به عنوان یک شرکت تجاری ثبت شده است در سامانه «نظام یکپارچهٔ معاملات ارزی(نیما)» نام نویسی کرده تا بتواند ارز لازم را برای پرداخت به کادر فنی و بازیکنان خارجی خود فراهم کند.

حمیدرضا گرشاسبی که تلاش زیادی برای پرداخت مطالبات باشگاه به خارجی های سابق پرسپولیس کرد حالا می خواهد بدهی به برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را نیز بدهد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اواخر شهریور ماه نیز با گادوین منشا، بوژیدار رادوشوویچ و بشار رسن جلسه ای را برگزار کرد و به آنها قول داد تا طلب هایشان قبل از بازی برگشت مقابل السد قطر پرداخت می شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد ظرف روزهای آینده جلسه ای را با وزیر ورزش برگزار کند. گرشاسبی قصد دارد با همراهی مسعود سلطانی فر ارز مبادله ای لازم را دریافت کرده تا بتواند بدهی های جاری خود به اعضای خارجی تیم را پرداخت کند.

تلاش مدیرعامل پرسپولیس برای پرداخت ارز به برانکو ایوانکوویچ در حالی جدی‌تر از قبل شده است که سرمربی سرخپوشان در قرارداد خود با این باشگاه قید کرده است اگر پنج ماه از حقوق وی و دستیارانش پرداخت نشود می تواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند و از پرسپولیس شکایت کند.

با وجود اینکه برانکو بیش از پنج ماه است پولی را بابت قرارداد فصل جاری خود دریافت نکرده است تصمیم به خداحافظی از پرسپولیس نگرفته است و تصمیم دارد همچنان به فعالیت خود در این تیم ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *