یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

دیدار مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس فدراسیون فوتبال

به گزارش “ورزش تایمز”، حمیدرضا گرشاسبی و امیر حسین فتحی امروز به صورت جداگانه با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست بر ضرورت آماده سازی و تقویت دو نماینده جمهوری اسلامی ایران برای تداوم حضور موفق در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تاکید شد. رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: حضور همزمان دو نماینده از ایران در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان، مقوله استثنایی و بسیار مبارکی است که می تواند نشان دهنده قدرت باشگاه های کشورمان در قاره کهن باشد. امیدوارم سایر نمایندگان باشگاهی کشورمان در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا هم عملکرد درخشانی داشته باشند.

وی افزود: در آوردگاه ملی، رنگ ها مفهوم ندارد و بی شک هر دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان، نماینده کل میهن‌مان محسوب می شوند. امید داریم پس از مدت ها شاهد این باشیم که در عرصه باشگاهی افتخار دیگری به ویترین افتخارات فوتبال کشور افزون شود.

همچنین در این دیدار رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از پرداخت های صورت گرفته توسط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به طلبکاران بر ضرورت تداوم این امر در راستای تاکیدات کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *