چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

دیدار با ایران متفاوت خواهد بود/ ساختار دفاعی تیم کی‌روش قوی است

به گزارش “ورزش تایمز”، سزار فاریاس در نشست خبری پیش از بازی دوستانه فردا (سه شنبه) تیم ملی فوتبال ایران و بولیوی در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خیلی خوبی را فردا برگزار می کنیم که نسبت به سایر دیدارهایمان متفاوت خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال بولیوی در ادامه به حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران اشاره کرد و اذعان داشت:  مربی بسیار بزرگی روی نیمکت ایران می نشیند. ایران از بازیکنان و مربیان بسیار خوبی بهره می برد. این تیم در جام جهانی عملکرد خوبی داشت و از لحاظ ساختار دفاعی قوی بوده است.

وی افزود: ما در بازی های درون قاره ای خود رقبایی مثل آرژانتین و کلمبیا را داریم که قدرت بدنی بسیار خوبی دارند. در آمریکای جنوبی تیم های بسیار قوی حضور دارند. برای ما سخت است مقابل این تیم ها نتیجه بگیریم. ما برای آماده سازی جهت حضور مقابل این تیم ها خودمان را آماده می کنیم. ایران هم برای حفظ موقعیت خوبی که در آسیا دارد به میدان می آید.

فاریاس درباره شرایط بازیکنان بولیوی برای بازی فردا با ایران اظهار داشت: فرصت خیلی خوبی در اختیار بازیکنان جوان تیمم قرار گرفته است. آنها می توانند با توجه به آمادگی بدنی خوبی که دارند خودشان را در ترکیب اصلی هم بسنجند.

سرمربی بولیوی درباره اینکه آیا تمام بازیکنان بولیوی را به تهران آورده است تاکید کرد: بازیکنان خیلی خوبی داریم که در شرایط خوبی به سرمی برند. ایران تیم خیلی خوبی از لحاظ تاکتیکی است. حریف فردای ما جزو بهترین های آسیاست. تیم ما برای مسابقات انتخابی خودش را آماده می کند. همانطور که می دانید بولیوی در سطح ارتفاع بالایی نسبت به دریا بازی می کند و حالا می خواهیم شرایط متفاوتی را تجربه کنیم.

وی ادامه داد: مسافت زیادی را طی کردیم تا به تهران برسیم. این سفر برای بازیکنان خوب خواهد بود تا بدن هایشان را برای بازی در اقصی نقاط دنیا بسنجند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *