سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

دو شرط باشگاه استقلال برای جباروف/مهلت دو روزه به هافبک ازبکستانی

به گزارش “ورزش تایمز”، سرور جباروف هافبک ازبکستانی یکی از گزینه هایی بود که باشگاه استقلال از مدت ها پیش به دنبال جذبش بوده است.

عملکرد خوب جباروف با استقلال در سال گذشته وینفرد شفر و مسئولان این باشگاه را بر آن داشت تا مجددا مذاکره با این بازیکن را برای حضور در نیم فصل دوم آغاز کند.

طلب ۱۳۰ هزار دلاری این بازیکن هم که از سال گذشته باقی مانده بود، توسط باشگاه استقلال پرداخت شد ولی جباروف هنوز پاسخ نهایی خود را به استقلال نداده است.

امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در این خصوص گفت: برای جذب جباروف دو شرط داریم. این بازیکن هم باید در تست پزشکی قبول شود و هم در تست بدنی و فنی. این بازیکن چند ماه از شرایط بازی دور بوده است برای همین باید خودش را هم از نظر بدنی اثبات کند در غیر اینصورت این بازیکن را جذب نمی کنیم.

وی در ادامه گفت: قرار بود جباروف بیاید و قرارداد را امضا کند. هر روز صحبت هایی را می شنوم. بازهم می گویم اجازه نمی دهم کسی با باشگاه استقلال بازی کند. اگر جباروف امروز و فردا به تهران آمد، پس از موفقیت در تست پزشکی و بدنی قرارداد را امضا کرد وگرنه از نام این بازیکن صرفنظر می کنیم و سراغ گزینه های دیگر می رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *