پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

دو درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ قبل از بازی با السد قطر

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در تاریخ ۲۷ مهرماه در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان است و روز اول آبان باید در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با السد قطر بازی کند.

باتوجه به فاصله بازی پیکان و السد، باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال درخواست کرده است تا دیدارش در لیگ برتر دو تا سه روز زودتر برگزار شود.

نکته جالب اینجاست که طبق درخواست برانکو ایوانکوویچ، پرسپولیس می خواهد در همان تاریخ بازی با پیکان، دیدار عقب افتاده اش در جام حذفی را با تیم نود ارومیه برگزار کند.

این خبری است که حمیدرضا گرشاسبی سرپرست پرسپولیس آنرا اعلام کرد. گرشاسبی گفت: آقای تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) قول داده است بازی با پیکان را جابجا کنند تا آسیب دیدگی گریبان بچه های ما را قبل از بازی برگشت با السد نگیرد. درخواست دادیم بازی پیکان دو روز زودتر برگزار شود و به جای آن جام حذفی را برایمان بگذارند.

به نظر می رسد پرسپولیس قصد دارد قبل از بازی با السد، دیدار سبک تری را برگزار کند تا بازیکنان این تیم از آمادگی دور نشوند و قبل از بازی لیگ قهرمانان، ضمن قرار گرفتن در شرایط مسابقه، از مصدومیت در امان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *